5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP+ οπτικός πομποδέκτης

10G Singlemode SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1510nm CWDM 40KM για 2x 4x 8x το κανάλι ινών

10G Singlemode SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1510nm CWDM 40KM για 2x 4x 8x το κανάλι ινών

    • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel
    • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel
    • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel
    • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel
    • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel
  • 10G CWDM 40KM Singlemode SFP+ Optical Transceiver 1510nm For 2x 4x 8x Fibre Channel

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Ao+-cxxxx-R40

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: SFP+ οπτικός πομποδέκτης datarate: 10G/ps
    Απόσταση: 40 km μήκος κύματος: CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610
    Εφαρμογή: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC DDM/DOM: Ναι



    10G Singlemode SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1510nm CWDM 40KM για 2x 4x 8x το κανάλι ινών


     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Ao+-cxxxx-R40

    Datarate

    10G/ps

    Wavelenth

    CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610

    Απόσταση

    40KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -5℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem


    10G CWDM SFP+ 14701610nm 40KM Single-mode Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC
     

    Περιγραφή:

     

    Οι ενότητες AscentOptics 10GBASE SFP+ προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Είναι ένας πιό mallest 10G τύπος

    Υποστηρίξεις 10GBASE Ethernet και OTU2/OUT2e

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

    Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae 10GBASE-ER/EW
    • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές.
    • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C
    • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, λιγότερο than1.6 W
    • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    • RoHS υποχωρητικό

     

    Εφαρμογές

    • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
    • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
    • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

     

    AscentOptics 10G SFP+

     

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος MEDIA Συνδετήρας
    Ao+-8192-SR 10G/ps 300M 850nm ΚΚ LC
    Ao+-3192-LR 10G/ps 10KM 1310nm SM LC
    Ao+-3192-LRM 10G/ps 220M 1310nm ΚΚ LC
    Ao+-5192-ER 10G/ps 40KM 1550nm SM LC
    Ao+-5192-zr 10G/ps 80KM 1550nm SM LC
    Ao+-cxxxx-R40 10G/ps 40KM CWDM SM LC
    Ao+-cxxxx-R80 10G/ps 80KM CWDM SM LC
    Ao+-dxx-R40 10G/ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    Ao+-dxx-R80 10G/ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    Ao+-dtxx-R80 10G/ps 80KM DWDM δυνάμενο να ξορδισθεί CHXX SM LC
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    10G Singlemode SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1510nm CWDM 40KM για 2x 4x 8x το κανάλι ινών

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα