5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα Xenpak

DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet

DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet

    • DWDM 10GBASE / 10G Xenpak Module 1530.33 - 1561.42nm 40km For Datacom Ethernet
    • DWDM 10GBASE / 10G Xenpak Module 1530.33 - 1561.42nm 40km For Datacom Ethernet
    • DWDM 10GBASE / 10G Xenpak Module 1530.33 - 1561.42nm 40km For Datacom Ethernet
    • DWDM 10GBASE / 10G Xenpak Module 1530.33 - 1561.42nm 40km For Datacom Ethernet
  • DWDM 10GBASE / 10G Xenpak Module 1530.33 - 1561.42nm 40km For Datacom Ethernet

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Aok-dxx-R40

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα Xenpak, οπτική ενότητα πομποδεκτών datarate: 10.3G
    μήκος κύματος: DWDM 1530.331561.42nm Απόσταση: 40 km
    Εφαρμογή: 10GE Ethernet, 10GE πυρήνας-δρομολογητές, 10GE αποθήκευση ect. Συντελεστής μορφής: Xenpak
    Connector: SC DDM/DOM: Ναι



    DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet
     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aok-dxx-R40

    Datarate

    10.3G

    Wavelenth

    DWDM 1530.331561.42nm

    Απόσταση

    40KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem



    10G DWDM XENPAK (πλέγμα ITU 100-Ghz) 1530.331561.42nm 40km single-mode Datacom 10G Ethernet

     

    Περιγραφή:

     

    οι ενότητες 10GBASE XENPAK προσφέρουν μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών  

    Υποστηρίζει τα εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών 10GBASE Ethernet.Hot-swappable σε έναν λιμένα Ethernet XENPAK ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Διαλειτουργικός με αντίστοιχο 10-Gigabit X2, XFP και SFP+ τις ενότητες στην ίδια σύνδεση

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Επιλέξιμα μήκη κύματος πλέγματος γ-ταινιών ITU-τ μήκους κύματος
    • Κατάλληλος για τη χρήση στο κανάλι 100GHz που χωρίζει κατά διαστήματα τα συστήματα DWDM
    • Υποστήριξη IEEE 802.3ae 10GBASE-ER σε 10.3125Gbps
    • Απόσταση μετάδοσης μέχρι 40Km (SMF)
    • EA δοχείων Sc δροσισμένες DWDM λέιζερ και φωτοδίοδος ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
    • Διπλός οπτικός συνδετήρας Sc
    • Καυτός Pluggable συνδετήρας 70-καρφιτσών με την ηλεκτρική διεπαφή XAUI
    • Διαχείριση και έλεγχος μέσω της διεπαφής καλωδίων MDIO 2
    • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +5V, +3.3V, APS (+1.2V)
    • Διαγνωστικός έλεγχος οπτικής
    • Σειρά θερμοκρασίας: -5~ 70 °C
    • Συμβατό σύστημα ROHS 

     

    Εφαρμογές

     

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     

     

    AscentOptics 10G Xenpak

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος LD PD DDM MEDIA
    Aok-8192-SR 10.3 300M 850nm VESCEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ ΚΚ
    Aok-3192-LR 10.3 10KM 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-3192-LW 9.95 10KM 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-3192-LRM 9.95 220M 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ ΚΚ
    Aok-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-5192-zr 10.3 80KM 1550nm DFB APD Υ SM
    Aok-cxxxx-R40 10.3 40KM CWDM DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-cxxxx-R80 10.3 80KM CWDM DFB APD Υ SM
    Aok-dxx-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-dxx-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Υ SM
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα