5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

80KM συμβατοί πομποδέκτες 1.25Gb/s, μικρός τύπος της CISCO Pluggable

80KM συμβατοί πομποδέκτες 1.25Gb/s, μικρός τύπος της CISCO Pluggable

    • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable
    • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable
    • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable
    • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable
    • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable
  • 80KM CISCO Compatible Transceivers 1.25Gb/s , Small Form-factor Pluggable

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: CWDM-SFP-xxxx-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Συμβατοί πομποδέκτες της Cisco datarate: 1.25Gb/s
    Απόσταση: 80 km Connector: LC
    μήκος κύματος: CWDM 1310nm1610nm Εφαρμογή: Gigabit Ethernet
    Υψηλό φως:

    cisco fiber transceiver

    ,

    cisco sfp transceivers


    80KM συμβατοί πομποδέκτες 1.25Gb/s, μικρός τύπος της CISCO Pluggable

     

     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    CWDM-SFP-xxxx-α

    Datarate

    1.25Gb/s

    Απόσταση

    80KM

    Μήκος κύματος

    CWDM 1310nm1610nm 

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Gigabit Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

     

    Περιγραφή:

     

    CWDM SFP 1470 NM (1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm) Gigabit Ethernet και 1G/2G FC

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

     

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    80KM συμβατοί πομποδέκτες 1.25Gb/s, μικρός τύπος της CISCO Pluggable

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα