5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

Συμβατοί πομποδέκτες Oc-3/STM-1 SFP CISCO καυτό Pluggable SFP-oc3-IR1

Συμβατοί πομποδέκτες Oc-3/STM-1 SFP CISCO καυτό Pluggable SFP-oc3-IR1

    • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1
    • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1
    • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1
    • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1
    • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1
  • OC-3 / STM-1 SFP CISCO Compatible Transceivers Hot Pluggable SFP-OC3-IR1

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: SFP-oc3-ir1-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Συμβατοί πομποδέκτες της Cisco datarate: 155Mb/s
    Απόσταση: 15km Connector: RJ-45
    μήκος κύματος: 1310nm Εφαρμογή: OC-3/STM-1



    Συμβατοί πομποδέκτες Oc-3/STM-1 SFP CISCO καυτό Pluggable SFP-oc3-IR1
     

     


    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    SFP-oc3-ir1-α

    Datarate

    155Mb/s

    Απόσταση

    15KM

    Μήκος κύματος

    1310nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    FP

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    OC-3/STM-1

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -40℃~ +85℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

     

    Περιγραφή:

     

    Oc-3/stm-1 pluggable ενότητα πομποδεκτών ενδιάμεσος-προσιτότητας (15 χλμ), μήκος κύματος 1310 NM, συνδετήρας LC

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

     

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    Συμβατοί πομποδέκτες Oc-3/STM-1 SFP CISCO καυτό Pluggable SFP-oc3-IR1

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα