5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικός πομποδέκτης SFP

Ουδέτερος Single-Mode οπτικός πομποδέκτης 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet SFP

Ουδέτερος Single-Mode οπτικός πομποδέκτης 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet SFP

    • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet
    • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet
    • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet
    • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet
    • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet
  • Neuter Single-Mode SFP Optical Transceiver 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: AOP-324-R20 (Δ)

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Delivery Time: Within 1-3 working days after PO confirmed
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: οπτικός πομποδέκτης SFP datarate: 1.25 g
    μήκος κύματος: 1310nm πομπός: FP
    Connector: LC Εφαρμογή: GE



    Ουδέτερος Single-Mode οπτικός πομποδέκτης 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet SFP

     

     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aop-324-R20

    Datarate

    1.25G

    Wavelenth

    1310nm

    Απόσταση

    20KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    FP

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    Ψηφιακός (προαιρετικός)

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Γερμανία

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     

     

     


    SFP 1.25Gb/s 1310nm 20km single-mode Gigabit Ethernet

     


     

    Περιγραφή:
     

    Ο μικρός τύπος pluggable (SFP) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται και για τις εφαρμογές μεταδόσεων τηλεπικοινωνιών και στοιχείων. Ο τύπος και η ηλεκτρική διεπαφή διευκρινίζονται με μια πολλών πηγών συμφωνία το (MSA). Διασυνδέει μια μητρική κάρτα συσκευών δικτύων (για έναν διακόπτη, έναν δρομολογητή, έναν μετατροπέα μέσων ή μια παρόμοια συσκευή) σε ένα καλώδιο δικτύωσης οπτικών ινών ή χαλκού. Είναι ένα δημοφιλές σχήμα βιομηχανίας που αναπτύσσεται από κοινού και που υποστηρίζεται από πολλούς προμηθευτές δικτύων. Οι πομποδέκτες SFP σχεδιάζονται για να υποστηρίξουν SONET, Gigabit Ethernet, το κανάλι ινών, και άλλα πρότυπα επικοινωνιών.

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

     

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    Ουδέτερος Single-Mode οπτικός πομποδέκτης 1.25Gb/s 1310nm 20km Gigabit Ethernet SFP

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα