5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταενότητα πομποδεκτών HP

1550TX/συμβατή HP ενότητα J9099B πομποδεκτών 1310RX με LC/το Sc

1550TX/συμβατή HP ενότητα J9099B πομποδεκτών 1310RX με LC/το Sc

    • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC
    • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC
    • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC
    • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC
    • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC
  • 1550TX / 1310RX Compatible HP Transceiver Module J9099B With LC / SC

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
    Αριθμό μοντέλου: J9099b-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: ενότητα πομποδεκτών HP Wavelenth: 1550TX/1310RX
    datarate: 100Mb/s Εφαρμογή: Oc-3/STM-1/Fast Ethernet
    Connector: LC/SC Απόσταση: 10KM



    1550TX/συμβατή HP ενότητα J9099B πομποδεκτών 1310RX με LC/το Sc


     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    J9099b-α

    Datarate

    100Mb/s

    Μήκος κύματος

    1550TX/1310RX

    Απόσταση

    10KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    FP

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC/SC

    Εφαρμογή

    Oc-3/STM-1/Fast Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Περιγραφή:

     

    Ένας μικρός προς τα κάτω» πομποδέκτης 100-μεγαμπίτ BX (αμφίδρομο) τύπου pluggable (SFP) «που παρέχει την πλήρης-διπλή συνδετικότητα 100 Mbps μέχρι 10 χλμ σε ένα σκέλος της singlemode ίνας.

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

    Εφαρμογές

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    1550TX/συμβατή HP ενότητα J9099B πομποδεκτών 1310RX με LC/το Sc

     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα