5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταενότητα πομποδεκτών HP

Πλήρης - διπλή ενότητα πομποδεκτών SFP HP για 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C

Πλήρης - διπλή ενότητα πομποδεκτών SFP HP για 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C

    • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C
    • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C
    • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C
    • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C
    • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C
  • Full-Duplex SFP HP Transceiver Module For 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
    Αριθμό μοντέλου: J4860c-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: ενότητα πομποδεκτών HP Wavelenth: 1550nm
    datarate: 1.25Gb/s Εφαρμογή: Gigabit Ethernet
    Connector: LC Απόσταση: 70km

     

    Πλήρης - διπλή ενότητα πομποδεκτών SFP HP για 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C


     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    J4860c-α

    Datarate

    1.25Gb/s

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Απόσταση

    70KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Gigabit Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Περιγραφή:

     

    Ένας μικρός πομποδέκτης Gigabit LH τύπου pluggable (SFP) που παρέχει μια πλήρης-διπλή λύση Gigabit μέχρι 70 χλμ στη single-mode ίνα.

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

    Εφαρμογές

     

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    Πλήρης - διπλή ενότητα πομποδεκτών SFP HP για 1000BASE-ZX Gigabit Ethernet J4860C

     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα