5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικός πομποδέκτης SFP

1000BASE-LX οπτική ενότητα πομποδεκτών δ-συνδέσεων SFP για το κανάλι DEM-310GT ινών

1000BASE-LX οπτική ενότητα πομποδεκτών δ-συνδέσεων SFP για το κανάλι DEM-310GT ινών

    • 1000BASE-LX D-link SFP Optical Transceiver Module For Fiber Channel DEM-310GT
    • 1000BASE-LX D-link SFP Optical Transceiver Module For Fiber Channel DEM-310GT
  • 1000BASE-LX D-link SFP Optical Transceiver Module For Fiber Channel DEM-310GT

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: DEM-310gt-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: οπτικός πομποδέκτης SFP datarate: 1.25 g
    μήκος κύματος: 1310nm πομπός: FP
    Connector: LC Εφαρμογή: GE


    1000BASE-LX οπτική ενότητα πομποδεκτών δ-συνδέσεων SFP για το κανάλι DEM-310GT ινών
     

     

     

    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    DEM-310gt-α

    Datarate

    1.25G

    Μήκος κύματος

    1310nm

    Απόσταση

    10KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    FP

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Γερμανία

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

     

     

    Πομποδέκτης Gigabit 1000BASE-LX SFP/Mini GBIC δ-συνδέσεων, ενιαία υποστήριξη τρόπου, διπλή ανώτατη απόσταση 10Km συνδετήρων LC

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    1000BASE-LX οπτική ενότητα πομποδεκτών δ-συνδέσεων SFP για το κανάλι DEM-310GT ινών

     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα