5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα Xenpak

Υψηλός - πολλαπλού τρόπου ίνα ενότητας πομποδεκτών ποιοτικού Sc 10G Xenpak

Υψηλός - πολλαπλού τρόπου ίνα ενότητας πομποδεκτών ποιοτικού Sc 10G Xenpak

    • High Quality SC 10G Xenpak Transceiver Module Multimode Fiber
    • High Quality SC 10G Xenpak Transceiver Module Multimode Fiber
  • High Quality SC 10G Xenpak Transceiver Module Multimode Fiber

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 10110-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα Xenpak, οπτική ενότητα πομποδεκτών datarate: 10.3G
    μήκος κύματος: 850nm Απόσταση: 300 m
    Εφαρμογή: 10GE Ethernet, 10GE πυρήνας-δρομολογητές, 10GE αποθήκευση ect. Συντελεστής μορφής: Xenpak
    Υψηλό φως:

    10g xenpak transceiver

    ,

    cisco xenpak

     

    Υψηλός - πολλαπλού τρόπου ίνα ενότητας πομποδεκτών ποιοτικού Sc 10G Xenpak

     

    Ακραία δίκτυα 10 πομποδέκτης Gigabit Ethernet XENPAK, 850nm, μέχρι 300 μ στην πολλαπλού τρόπου ίνα, συνδετήρας Sc

    Υποστηρίζει τα εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών 10GBASE Ethernet.Hot-swappable σε έναν λιμένα Ethernet XENPAK ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Διαλειτουργικός με αντίστοιχο 10-Gigabit X2, XFP και SFP+ τις ενότητες στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Συμβατό σύστημα με XENPAK MSA Rev.3.0
    • Υποστήριξη IEEE802.3ae μέχρι 300m (OM3 MMF)
    • Κατανάλωση ισχύος 1.8W (τύπος.)
    • Σειρά θερμοκρασίας 0 σε 70°C
    • Κάθετη επιφάνεια κοιλοτήτων που εκπέμπει το λέιζερ κατά 850nm (VCSEL)
    • Προσαρμόσιμη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (APS: +1.2V)
    • Διπλός συνδετήρας Sc
    • Καυτός pluggable συνδετήρας καρφιτσών 70 με την ηλεκτρική διεπαφή XAUI
    • Διαχείριση και έλεγχος μέσω της διεπαφής καλωδίων MDIO 2
    • Συμβατό σύστημα με RoHS

     

    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     

    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    10110-α

    Datarate

    10.3G

    Απόσταση

    300M

    Μήκος κύματος

    850nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    VESCEL

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    1.2V/3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

    Ακραίο 10G Xenpak
     

    XENPAK    
    10110 10110-α 10 πομποδέκτης Gigabit Ethernet XENPAK, SR, 850 NM, MMF, σειρά 300 μ
    10111 10111-α 10 πομποδέκτης Gigabit Ethernet XENPAK, LR, 1310 NM, SMF, 10 χλμ σειράς
    10112 10112-α 10 πομποδέκτης Gigabit Ethernet XENPAK, ER, 1550 NM, SMF, 40 χλμ σειράς
    10113 10113-α 10GBASE-ZR XENPAK 1550nm 80km οπτικός πομποδέκτης
    10114 10114-α LX4 XENPAK 10 Gigabit Ethernet XENPAK, 1310nm WWDM, MMF 300m και SMF 10km, Sc
    10116E  10116E-α LW XENPAK ΩΧΡΌ PHY XENPAK, 10GBASE-LW, 1310nm, μέχρι 10 χλμ άνω των SMF, Sc, roHS-5
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    Υψηλός - πολλαπλού τρόπου ίνα ενότητας πομποδεκτών ποιοτικού Sc 10G Xenpak

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα