5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

Ακραία ενότητα 10GBASE, ER, 1550nm 10124 πομποδεκτών δικτύων XFP οπτική

Ακραία ενότητα 10GBASE, ER, 1550nm 10124 πομποδεκτών δικτύων XFP οπτική

    • Extreme Networks XFP Optical Transceiver Module 10GBASE , ER ,1550nm 10124
    • Extreme Networks XFP Optical Transceiver Module 10GBASE , ER ,1550nm 10124
  • Extreme Networks XFP Optical Transceiver Module 10GBASE , ER ,1550nm 10124

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 10124-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Οπτική ενότητα πομποδεκτών Απόσταση: 300 m
    Wavelenght: 850nm DDM/DOM: Ναι
    Connector: LC Εφαρμογή: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC


    Ακραία ενότητα 10GBASE, ER, 1550nm 10124 πομποδεκτών δικτύων XFP οπτική
     
     

    Προδιαγραφές:
     

    P/N

    10124-α

    Datarate

    10G/ps

    Απόσταση

    40KM

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    EML

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Ethernet/SONET/10G FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V/5V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Ακραία ενότητα πομποδεκτών δικτύων XFP, 10GBASE, ER, μήκος κύματος 1550nm, ενότητα XFP, ενιαίος, ίνα το (SMF), συνδετήρας LC, μήκος τρόπου μετάδοσης μέχρι 40 χλμ στην ενιαία, ίνα τρόπου, συνδετήρας LC

    Οι πελάτες προσφορών ενότητας AscentOptics 10G XFP ποικίλα 10 Gigabit Ethernet και επιλογές συνδετικότητας πακέτο-πέρα-SONET/SDH το (POS) για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     

     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae, 10GBASE ER/EW
    • 1550nm δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων EML με TEC, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
    • Μηχανική διεπαφή XFP με το σύρτη εγγυήσεων και καυτός pluggable
    • Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας XFI
    • 2-wire διεπαφή για τη διαχείριση και το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C
    • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • RoHS υποχωρητικό
    • Κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

     
    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE αποθήκευση
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     
     
    Ακραίο 10G XFP

    10121 100121-α 10GBASE-SR XFP, συνδετήρας MMF 850nm 300m LC
    10122 100122-α 10GBASE-LR XFP, συνδετήρας SMF 1310nm 10km LC
    10124 100124-α 10GBASE-ER XFP, συνδετήρας LC, SMF 1550nm 40km
    10125 100125-α 10GBASE-ZR XFP, συνδετήρας LC, SMF 1550nm 80km 
    10220 10220-α 10G δυνάμενη να ξορδισθεί DWDM ενότητα XFP, γ-ταινία, SMF 80km, LC

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    Ακραία ενότητα 10GBASE, ER, 1550nm 10124 πομποδεκτών δικτύων XFP οπτική

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα