5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

Καυτή Pluggable XFP ενότητα πομποδεκτών χυτηρίων οπτική 80KM ΧΧ

Καυτή Pluggable XFP ενότητα πομποδεκτών χυτηρίων οπτική 80KM ΧΧ

    • Hot Pluggable XFP Foundry Optical Transceiver Module 80KM 10G-XFP-ZRD-XXXX-XX
    • Hot Pluggable XFP Foundry Optical Transceiver Module 80KM 10G-XFP-ZRD-XXXX-XX
  • Hot Pluggable XFP Foundry Optical Transceiver Module 80KM 10G-XFP-ZRD-XXXX-XX

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Οπτική ενότητα πομποδεκτών Απόσταση: 80 km
    Wavelenght: ITU 100GHZ DWDM DDM/DOM: Ναι
    Connector: LC Εφαρμογή: Ethernet/SONET/10G FC

     
    Καυτή Pluggable XFP ενότητα πομποδεκτών χυτηρίων οπτική 80KM ΧΧ


     
    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    α

    Datarate

    10.3G/ps

    Απόσταση

    80KM

    Μήκος κύματος

    ITU 100GHZ DWDM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    APD

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Ethernet/SONET/10G FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V/5V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     
    ITU 100GHZ τμηματικό pluggable XFP DWDM οπτική (LC) μέχρι και 80km άνω των SMF 
    Οι πελάτες προσφορών ενότητας AscentOptics 10G XFP ποικίλα 10 Gigabit Ethernet και επιλογές συνδετικότητας πακέτο-πέρα-SONET/SDH το (POS) για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Υποστήριξη 9.95Gb/s στη μετάδοση 11.3Gb/s
    • Δευτερεύουσες λειτουργίες loopback πλευράς και γραμμών πελατών
    • Ποσοστό καναλιών ινών υποστήριξης 8.5G
    • Υποχωρητικός συνδετήρας τύπου XFP MSA
    • Ηλεκτρική διεπαφή XFI υποχωρητική
    • Καυτός-pluggable ίχνος XFP
    • συσκευή αποστολής σημάτων 80km EML
    • Κανάλια πλέγματος DWDM 100GHz ITU γ-ταινιών υποστηρίξεων συσκευών αποστολής σημάτων
    • Διασκεδασμός δύναμης < 3="">
    • I2C διεπαφή για το διαγνωστικό έλεγχο
    • RoHS 6 υποχωρητικό

     
    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE αποθήκευση
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     
     
    Χυτήριο 10G XFP

    10G-XFP-SR 10G-XFP-SR-α 10GBASE-SR 850nm MMF 300m
    10G-XFP-LR 10G-XFP-LR-α 10GBASE-LR 1310nm SMF 10km
    10G-XFP-ER 10G-XFP-ER-α 10GBASE-ER 1550nm SMF 40km
    10G-XFP-ZR 10G-XFP-ZR-α 10GBASE-ZR 1550nm SMF 80km
    ΧΧ α 10GBASE-DWDM SMF 80km

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    Καυτή Pluggable XFP ενότητα πομποδεκτών χυτηρίων οπτική 80KM ΧΧ

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα