5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα XFP

ενότητα Single-mode Datacom 10G Ethernet 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP

ενότητα Single-mode Datacom 10G Ethernet 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP

    • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet
    • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet
    • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet
    • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet
    • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet
  • 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP Module Single-mode Datacom 10G Ethernet

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Aox-cxxxx-R40

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα XFP datarate: 10G/ps
    Απόσταση: 40 km μήκος κύματος: CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610nm
    DDM/DOM: Ναι Εφαρμογή: Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64



    ενότητα Single-mode Datacom 10G Ethernet 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP
     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aox-cxxxx-R40

    Datarate

    10G/ps

    Wavelenth

    CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610nm

    Απόσταση

    40KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V 

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem


    10G CWDM XFP 14701610nm 40Km Single-mode Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64
     

    Περιγραφή:

    Οι ενότητες XFP είναι καυτός-swappable και πρωτόκολλο-ανεξάρτητες. Λειτουργούν χαρακτηριστικά στα near-infrared μήκη κύματος (χρώματα) 850 NM, 1310 NM ή 1550 NM. Οι κύριες εφαρμογές περιλαμβάνουν 10 Gigabit Ethernet, το κανάλι ινών 10 Gbit/s, τη σύγχρονη οπτική δικτύωση το (SONET) σε Oc-192 ποσοστά, τη σύγχρονη οπτική δικτύωση STM-64, το οπτικό δίκτυο μεταφορών το (OTN) έξω-2 10 Gbit/s, και τις παράλληλες συνδέσεις οπτικής. Μπορούν να λειτουργήσουν πέρα από ένα ενιαίο μήκος κύματος ή να χρησιμοποιήσουν τις πυκνές να πολλαπλασιάσουν μήκος κύματος-τμήματος τεχνικές. Περιλαμβάνουν τα ψηφιακά διαγνωστικά που παρέχουν τη διαχείριση που προστέθηκε στα πρότυπα sff-8472.  Οι ενότητες XFP χρησιμοποιούν έναν τύπο συνδετήρων ινών LC για να επιτύχουν την υψηλή πυκνότητα.

    Η ενότητα AscentOptics 10G XFP προσφέρει στους πελάτες ποικίλα 10 Gigabit Ethernet και τις επιλογές συνδετικότητας πακέτο-πέρα-SONET/SDH το (POS) για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • Υποστήριξη 9.95Gb/s στη μετάδοση 11.3Gb/s
    • Δευτερεύουσες λειτουργίες loopback πλευράς και γραμμών πελατών
    • Ποσοστό καναλιών ινών υποστήριξης 8.5G
    • Υποχωρητικός συνδετήρας τύπου XFP MSA
    • Ηλεκτρική διεπαφή XFI υποχωρητική
    • Καυτός-pluggable ίχνος XFP
    • συσκευή αποστολής σημάτων 40km EML
    • Η συσκευή αποστολής σημάτων υποστηρίζει το ένα από οκτώ κανάλια CWDM
    • Διασκεδασμός δύναμης < 3="">
    • I2C διεπαφή για το διαγνωστικό έλεγχο
    • RoHS 6 υποχωρητικό

     

    Εφαρμογές:

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet 
    • 10GE αποθήκευση 
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD 

     

    AscentOptics 10G XFP

     

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος MEDIA Συνδετήρας
    Aox-8192-SR 10G/ps 300M 850nm ΚΚ LC
    Aox-3192-LR 10G/ps 10KM 1310nm SM LC
    Aox-3192-LRM 10G/ps 220M 1310nm ΚΚ LC
    Aox-5192-ER 10G/ps 40KM 1550nm SM LC
    Aox-5192-zr 10G/ps 80KM 1550nm SM LC
    Aox-cxxxx-R40 10G/ps 40KM CWDM SM LC
    Aox-cxxxx-R80 10G/ps 80KM CWDM SM LC
    Aox-dxx-R40 10G/ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dxx-R80 10G/ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dtxx-R80 10G/ps 80KM DWDM δυνάμενο να ξορδισθεί CHXX SM LC

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    ενότητα Single-mode Datacom 10G Ethernet 1470nm - 1610nm CWDM 10G XFP

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα