5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα Xenpak

ενότητα 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak για Datacom 10G Ethernet

ενότητα 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak για Datacom 10G Ethernet

    • 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak Module For Datacom 10G Ethernet
    • 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak Module For Datacom 10G Ethernet
    • 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak Module For Datacom 10G Ethernet
    • 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak Module For Datacom 10G Ethernet
  • 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak Module For Datacom 10G Ethernet

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Aok-8192-SR

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα Xenpak, οπτική ενότητα πομποδεκτών datarate: 10.3G
    μήκος κύματος: 850nm Απόσταση: 300 m
    Εφαρμογή: 10GE Ethernet, 10GE πυρήνας-δρομολογητές, 10GE αποθήκευση ect. Συντελεστής μορφής: Xenpak



    ενότητα 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak για Datacom 10G Ethernet
     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aok-8192-SR

    Datarate

    10.3G

    Wavelenth

    850nm

    Απόσταση

    300M

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    VESCEL

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem



    10G SR 850nm 300m πολλαπλού τρόπου Datacom 10G Ethernet XENPAK
     

    Περιγραφή:

     

    οι ενότητες 10GBASE XENPAK προσφέρουν μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών  

    Υποστηρίζει τα εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών 10GBASE Ethernet.Hot-swappable σε έναν λιμένα Ethernet XENPAK ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Διαλειτουργικός με αντίστοιχο 10-Gigabit X2, XFP και SFP+ τις ενότητες στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Συμβατό σύστημα με XENPAK MSA Rev.3.0
    • Υποστήριξη IEEE802.3ae μέχρι 300m (OM3 MMF)
    • Κατανάλωση ισχύος 1.8W (τύπος.)
    • Σειρά θερμοκρασίας 0 σε 70°C
    • Κάθετη επιφάνεια κοιλοτήτων που εκπέμπει το λέιζερ κατά 850nm (VCSEL)
    • Προσαρμόσιμη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (APS: +1.2V)
    • Διπλός συνδετήρας Sc
    • Καυτός pluggable συνδετήρας καρφιτσών 70 με την ηλεκτρική διεπαφή XAUI
    • Διαχείριση και έλεγχος μέσω της διεπαφής καλωδίων MDIO 2
    • Συμβατό σύστημα με RoHS

     

    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     

     

    AscentOptics 10G Xenpak

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος LD PD DDM MEDIA
    Aok-8192-SR 10.3 300M 850nm VESCEL ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ ΚΚ
    Aok-3192-LR 10.3 10KM 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-3192-LW 9.95 10KM 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-3192-LRM 9.95 220M 1310nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ ΚΚ
    Aok-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-5192-zr 10.3 80KM 1550nm DFB APD Υ SM
    Aok-cxxxx-R40 10.3 40KM CWDM DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-cxxxx-R80 10.3 80KM CWDM DFB APD Υ SM
    Aok-dxx-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB ΚΑΡΦΙΤΣΑ Υ SM
    Aok-dxx-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Υ SM
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    ενότητα 10.3G 850nm 300M MMF 10G Xenpak για Datacom 10G Ethernet

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα