5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα Xenpak

Συμβατός πομποδέκτης της CISCO ενότητας του xenpak-10gb-ER 10G XENPAK 40KM 1550nm

Συμβατός πομποδέκτης της CISCO ενότητας του xenpak-10gb-ER 10G XENPAK 40KM 1550nm

    • XENPAK-10GB-ER 10G Xenpak Module CISCO Compatible Transceiver 40KM 1550nm
    • XENPAK-10GB-ER 10G Xenpak Module CISCO Compatible Transceiver 40KM 1550nm
    • XENPAK-10GB-ER 10G Xenpak Module CISCO Compatible Transceiver 40KM 1550nm
    • XENPAK-10GB-ER 10G Xenpak Module CISCO Compatible Transceiver 40KM 1550nm
  • XENPAK-10GB-ER 10G Xenpak Module CISCO Compatible Transceiver 40KM 1550nm

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Xenpak-10gb-ER-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα Xenpak, οπτική ενότητα πομποδεκτών datarate: 10.3G
    μήκος κύματος: 1550nm Απόσταση: 40 km
    Εφαρμογή: 10GE Ethernet, 10GE πυρήνας-δρομολογητές, 10GE αποθήκευση ect. Συντελεστής μορφής: Xenpak
    Υψηλό φως:

    cisco 10g module

    ,

    10g xenpak transceiver

     

    Συμβατός πομποδέκτης της CISCO ενότητας του xenpak-10gb-ER 10G XENPAK 40KM 1550nm
     


     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Xenpak-10gb-ER-α

    Datarate

    10.3G

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Απόσταση

    40KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/10x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

    Περιγραφή:

     

    ενότητα πομποδεκτών του 10GBASE-ER XENPAK για SMF, μήκος κύματος 1550 NM, διπλός συνδετήρας Sc

    πελάτες προσφοράς ενοτήτων 10GBASE XENPAK μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Υποστήριξη 10GBASE Ethernet

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών σε έναν λιμένα Ethernet XENPAK ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο.

    Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο

    Έχει την οπτική διαλειτουργικότητα με τις αντίστοιχες ενότητες 10GBASE X2, 10GBASE XFP και 10GBASE SFP+ στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Συμβατό σύστημα με XENPAK MSA Rev.3.0
    • Υποστήριξη IEEE802.3ae 10GBASE-ER
    • Απόσταση μετάδοσης μέχρι 40km (SMF)
    • Μη ψυχόμενο άμεσα διαμορφωμένο 1550nm δροσισμένο λέιζερ ea-DFB
    • Σειρά θερμοκρασίας 0 σε 70°C
    • Προσαρμόσιμη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (APS: +1.2V)
    • Διπλός οπτικός συνδετήρας Sc
    • Καυτός pluggable συνδετήρας καρφιτσών 70 με την ηλεκτρική διεπαφή XAUI
    • Διαχείριση και έλεγχος μέσω της διεπαφής καλωδίων MDIO 2
    • Συμβατό σύστημα με RoHS

     

    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     

    Cisco 10G Xenpak

    10G XENPAK    
    XENPAK-10GB-SR= Xenpak-10gb-SR-α 10GBASE-SR XENPAK MMF, 850 NM, 300M
    XENPAK-10GB-LR= Xenpak-10gb-LR-α 10GBASE-LR XENPAK τ SMF, 1310 NM, 10km
    XENPAK-10GB-LRM= Xenpak-10gb-lrm-α 10GBASE-LRM 220M MMF 1310nm
    XENPAK-10GB-ER= Xenpak-10gb-ER-α 10GBASE-ER XENPAK SMF, 1550 NM, 40km
    XENPAK-10GB-ZR= Xenpak-10gb-zr-α 10GBASE-ZR 1550nm SMF 80KM
    XENPAK-10GB-CX4=  Xenpak-10gb-cx4-α Ενότητα πομποδεκτών XENPAK για CX4 το καλώδιο, χαλκός, συνδετήρας InfiniBand 4X
    XENPAK-10GB-LX4=  Xenpak-10gb-lx4-α  Ενότητα πομποδεκτών XENPAK για MMF, 1310 NM
    μήκος κύματος, διπλός συνδετήρας Sc
    CWDM-XENPAK-Xxxx CWDM-XENPAK-xxxx-α

    ενότητα πομποδεκτών 10GBASE CWDM XENPAK για SMF, 40km (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     

    CWDM-XENPAK-Xxxx CWDM-XENPAK-xxxx-α

    ενότητα πομποδεκτών 10GBASE CWDM XENPAK για SMF, 80km (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     

    DWDM-XENPAK-Xx.xx DWDM-XENPAK-xx.xx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE DWDM XENPAK για SMF, 40km
    DWDM-XENPAK-Xx.xx DWDM-XENPAK-xx.xx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE DWDM XENPAK για SMF, 80km

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:



    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    Συμβατός πομποδέκτης της CISCO ενότητας του xenpak-10gb-ER 10G XENPAK 40KM 1550nm

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα