5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

Πομποδέκτης EPON GPON, CE/FCC/RoHS/TUV/UL ενότητας ινών ONU/ONT SFP

Πομποδέκτης EPON GPON, CE/FCC/RoHS/TUV/UL ενότητας ινών ONU/ONT SFP

EPON GPON Transceiver , ONU / ONT sfp fiber module CE / FCC / RoHS / TUV / UL

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Epon-ont-sff-γ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Wavelenth: Tx1310nm/Rx1490nm datarate: TX 1.25G/RX 1.25G
Απόσταση: 20KM Connector: SC
Media: SMF Ανεφοδιασμός τάσης: 3.3V

 

Πομποδέκτης EPON GPON, CE/FCC/RoHS/TUV/UL ενότητας ινών ONU/ONT SFP


Προδιαγραφή:

 

P/N EPON-ONT-SFF-Γ

 

Datarate TX 1.25G/RX 1.25G

 

Wavelenth Tx1310nm/Rx1490nm

 

Απόσταση 20KM

 

Συσκευή αποστολής σημάτων FP

 

ΚΑΡΦΙΤΣΑ δεκτών

 

Μέσα SMF

 

Sc συνδετήρων

 

Παθητικά οπτικά δίκτυα το (EPON)/FTTx Gigabit Ethernet εφαρμογής

 

Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃

 

Ανεφοδιασμός 3.3V τάσης

 

Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL

 

Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem



Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:


 ενσωματωμένο ενιαίο αμφίδρομο οπτικό υποσυγκρότημα ινών
η συσκευή αποστολής σημάτων έκρηξη-τρόπου λέιζερ  1310nm FP και 1490nm ΚΑΡΦΏΝΟΥΝ το συνεχή δέκτη (με WDM)
συσκευασία  SFF 2×10 με την πλεξίδα Sc Receptacle/SC
ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος  +3.3V
 χαμηλής ισχύος κατανάλωση
 λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: Βιομηχανικός: 0 σε 70℃, βιομηχανικό: - 40℃~+85℃
συμβατή εισαγωγή στοιχείων  LVPECL
συμβατή παραγωγή στοιχείων  CML
έλεγχος τρόπου έκρηξης συσκευών αποστολής σημάτων  LVTTL
 η έκρηξη επιτρέπει: Χ-ενεργός
σήμα-ανιχνευμένη δέκτης ένδειξη  LVTTL
 κατηγορία 1 ασφάλεια ματιών λέιζερ
 η άριστη EMI και χαρακτηριστικά EMC
λειτουργία  DDM που εφαρμόζεται
 υποχωρητικός με RoHs

 

Περιγραφή:

 

        Η ενότητα πομποδεκτών EPON ONU σχεδιάζεται για το παθητικό οπτικό δίκτυο Gigabit Ethernet
(EPON) μετάδοση 20km. Η ενότητα ενσωματώνει τη συσκευή αποστολής σημάτων έκρηξη-τρόπου 1310nm και 1490nm
δέκτης συνεχής-τρόπου.


        Το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1310nm FP και έναν ενσωματωμένο οδηγό λέιζερ του BM που είναι
σχεδιασμένος για να εκτελέσει την πολύ μικρή έκρηξη επιτρέψτε/θέστε εκτός λειτουργίας το χρόνο καθυστέρησης. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει επίσης ψηφιακό
APC και θερμοκρασίας κύκλωμα αποζημιώσεων, το οποίο χρησιμοποιείται για την κράτηση της οπτικής δύναμης έναρξης
και αναλογία εξάλειψης σταθερή πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.


        Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί μια ενσωματωμένους φωτοδίοδο και έναν προενισχυτή καρφιτσών 1490nm InGaAs
τοποθετημένος από κοινού. Έχει τη λειτουργία που δείχνει σήμα-ανιχνευμένη τη δέκτης θέση (ενεργός υψηλός).
Ένας ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να χωρίσει το φως εισαγωγής 1490nm και το φως παραγωγής 1310nm.

 

 

Εφαρμογές

 

  • Οπτικός πομποδέκτης για την παθητική οπτική πλευρά του (EPON) ONU δικτύων Gigabit Ethernet

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

 

Πρότυπα

 

1 IEEE802.3ah 1000BASE-PX20
2 Μικρή πολλών πηγών συμφωνία 5,2000 πομποδεκτών τύπου Ιουλίου
3 Υποχωρητικός με sff-8472 v9.5

Επίδειξη προϊόντων

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα