5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

Οπτικός GPON πομποδέκτης ONU, smf ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών/RX 2.5G 20km

Οπτικός GPON πομποδέκτης ONU, smf ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών/RX 2.5G 20km

  • Οπτικός GPON πομποδέκτης ONU, smf ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών/RX 2.5G 20km
Οπτικός GPON πομποδέκτης ONU, smf ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών/RX 2.5G 20km
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Gpon-ont-sff-γ
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

οπτικών ινών SFP module

,

SFP gigabit ethernet

 

Οπτικός GPON πομποδέκτης ONU, smf ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών/RX 2.5G 20km

 



Προδιαγραφή:

 

 

P/N Gpon-ont-sff-γ
Datarate TX 1.25G/RX 2.5G
Wavelenth Tx1310nm/Rx1490nm
Απόσταση 20KM
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης APD
MEDIA SMF
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή Παθητικά οπτικά δίκτυα Ethernet Gigabit (GPON) /FTTx
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

 

 

Οπτική ενότητα TX 1.25G/RX 2.5G 20km πομποδεκτών SFF GPON ONU

 

Περιγραφή:

 

Ο πομποδέκτης GPON ONU σχεδιάζεται για την gigabit-ικανή παθητική οπτική μετάδοση δικτύων (GPON). Η ενότητα ενσωματώνει τη συσκευή αποστολής σημάτων έκρηξη-τρόπου 1310nm και το δέκτη συνεχής-τρόπου 1490nm.

Το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1310nm DFB και ένας ενσωματωμένος οδηγός λέιζερ του BM που σχεδίασε για να εκτελέσει την πολύ μικρή έκρηξη επιτρέπει/θέτει εκτός λειτουργίας το χρόνο καθυστέρησης. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει επίσης ψηφιακές APC και τη θερμοκρασία

κύκλωμα αποζημιώσεων, τα οποία χρησιμοποιούνται για την κράτηση της οπτικής αναλογίας δύναμης και εξάλειψης έναρξης σταθερής πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.

Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί μια ενσωματωμένη φωτοδίοδο και τον προενισχυτή 1490nm APD που τοποθετούνται από κοινού. Έχει τη λειτουργία που δείχνει σήμα-ανιχνευμένη τη δέκτης θέση (ενεργός υψηλός).

Ένας ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να χωρίσει το φως εισαγωγής 1490nm και το φως παραγωγής 1310nm.

Η μεταλλική συσκευασία εγγυάται την άριστη EMI και τα χαρακτηριστικά EMC, οι οποίες συμμορφώνονται συνολικά με τα διεθνή σχετικά πρότυπα.

 

 

 

Εφαρμογές

 

  • Οπτικός πομποδέκτης για την gigabit-ικανή παθητική οπτική πλευρά δικτύων (GPON) ONU

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

 

1 Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2 Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3 Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4 OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα
5 Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8613760245463

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα