5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM

Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM

  • Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM
  • Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM
Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Gpon-ont-SFP-Ι
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

SFP gigabit ethernet

,

ethernet οπτικός πομποδέκτης

 

Πομποδέκτης ONU GPON, ενότητα TX 1.25G πομποδεκτών οπτικών ινών SFP/RX 2.5G 20KM



Προδιαγραφή:

 

P/N Gpon-ont-SFP-Ι
Datarate TX 1.25G/RX 2.5G
Wavelenth Tx1310nm/Rx1490nm
Απόσταση 20KM
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης APD
MEDIA SMF
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή Παθητικά οπτικά δίκτυα Ethernet Gigabit (GPON) /FTTx
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~ +85℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

 

 

 

Οπτική ενότητα TX 1.25G/RX 2.5G 20KM πομποδεκτών SFP GPON ONU

 

Περιγραφή:

 

Ο πομποδέκτης GPON ONU σχεδιάζεται για την gigabit-ικανή παθητική οπτική μετάδοση δικτύων (GPON). Η ενότητα ενσωματώνει τη συσκευή αποστολής σημάτων έκρηξη-τρόπου 1310nm και το δέκτη συνεχής-τρόπου 1490nm.

Το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1310nm DFB και ένας ενσωματωμένος οδηγός λέιζερ του BM που σχεδίασε για να εκτελέσει την πολύ μικρή έκρηξη επιτρέπει/θέτει εκτός λειτουργίας το χρόνο καθυστέρησης. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει επίσης ψηφιακές APC και τη θερμοκρασία

κύκλωμα αποζημιώσεων, τα οποία χρησιμοποιούνται για την κράτηση της οπτικής αναλογίας δύναμης και εξάλειψης έναρξης σταθερής πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.

Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί μια ενσωματωμένη φωτοδίοδο και τον προενισχυτή 1490nm APD που τοποθετούνται από κοινού. Έχει τη λειτουργία που δείχνει σήμα-ανιχνευμένη τη δέκτης θέση (ενεργός υψηλός).

Ένας ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να χωρίσει το φως εισαγωγής 1490nm και το φως παραγωγής 1310nm.

Η μεταλλική συσκευασία εγγυάται την άριστη EMI και τα χαρακτηριστικά EMC, οι οποίες συμμορφώνονται συνολικά με τα διεθνή σχετικά πρότυπα.

 

 

Εφαρμογές

 

  • Οπτικός πομποδέκτης για την gigabit-ικανή παθητική οπτική πλευρά δικτύων (GPON) ONU
  •  

Πληροφορίες επιχείρησης

 

η επιχείρησή μας είναι πάντα στις υπηρεσίες σας με τα οπτικά προϊόντα ινών μας. Σαν επαγγελματικό κατασκευαστή με 10 έτη πλούσιας εμπειρίας, έχουμε περισσότερα από 100 διαφορετικά είδη προτύπων για τις επιλογές σας. Είστε βέβαιοι να ξεχωρίσετε με το πλεονέκτημά μας: ανταγωνιστική τιμή, άριστες ποιότητα και εξουσιοδότηση προϊόντων. Μπορείτε να ελέγξετε ότι οι πελάτες ανατροφοδοτούν από σε όλο τον κόσμο. Εγγυώμαστε ότι τι έχουμε παρουσιάσει είναι 100% γνήσιο. Ποιο άλλο περιμένετε;

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8613760245463

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα