5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP28 πομποδέκτης

100M Arista 25GBASE - πομποδέκτης SR SFP28, οπτικό asfp-25g-SR ενότητας πομποδεκτών

100M Arista 25GBASE - πομποδέκτης SR SFP28, οπτικό asfp-25g-SR ενότητας πομποδεκτών

    • 100M Arista 25GBASE - SR SFP28 Transceiver , Optical Transceiver Module ASFP-25G-SR
    • 100M Arista 25GBASE - SR SFP28 Transceiver , Optical Transceiver Module ASFP-25G-SR
  • 100M Arista 25GBASE - SR SFP28 Transceiver , Optical Transceiver Module ASFP-25G-SR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Asfp-25g-SR

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα Προϊόντος: SFP28 οπτικός πομποδέκτης datarate: 25G/ps
    Απόσταση: 100m μήκος κύματος: 850nm
    Διασύνδεση: LC simplex Τύπος καλωδίων: MMF

     

    100M Arista 25GBASE - πομποδέκτης SR SFP28, οπτικό asfp-25g-SR ενότητας πομποδεκτών

     

    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    Asfp-25g-SR

    Datarate

    25G/ps

    Απόσταση

    100M

    Μήκος κύματος

    850nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    VCSEL

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    25 Gigabit Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Ενότητα πομποδεκτών 25gbase-SR SFP28 δικτύων Arista για MMF, μήκος κύματος 850 NM, 100m, μονοκατευθυντικός συνδετήρας LC

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 25Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή
    • 850nm/1310nm συσκευή αποστολής σημάτων, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ
    • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C
    • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση
    • Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    • Η οικονομικώς αποδοτική λύση SFP28, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

     

    Εφαρμογές

    • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
    • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
    • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας
    • Διά σύνδεση ραφιών

     

    Arista 25G SFP28

     

    25G SFP28    
    SFP-25g-SR  Asfp-25g-SR 25gbase-SR πομποδέκτης SFP μέχρι 70m άνω των παράλληλων OM3 ή 100m πέρα από την πολλαπλού τρόπου ίνα OM4
    SFP-25g-LR Asfp-25g-LR 25gbase-LR πομποδέκτης SFP, μέχρι 10km πέρα από τη single-mode ίνα

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: ace

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα