5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

10G ενότητα Xenpak

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι μια ευχαρίστηση να καθούν επιχειρήσεις με σας. Θα επιθυμούσα να συστήσω αυτόν τον πωλητή.

—— Charlie Becker

Έχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 2 πολύ professional.all προϊόντων έτη πρόστιμου εργασιών στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Matilda Kendrick

Η καλή ποιότητα, μεγάλος έμπορος, οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένη από τα προϊόντα σας.

—— Jennie παλαιότερη

Είμαι Online Chat Now

10G ενότητα Xenpak

(44)
Κίνα 10GBASE-SR πολλαπλού τρόπου οπτική ενότητα 3CXENPAK94 Xenpak πομποδεκτών 10G εργοστάσιο

10GBASE-SR πολλαπλού τρόπου οπτική ενότητα 3CXENPAK94 Xenpak πομποδεκτών 10G

10GBASE-SR πολλαπλού τρόπου οπτική ενότητα 3CXENPAK94 Xenpak πομποδεκτών 10G Προδιαγραφή: P/N 3CXENPAK94-α Datarate 10.3G Μήκος κύματος 850nm Απόσταση 300M Συσκευή αποστολής σημάτων VESCEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA ... Read More
2014-09-10 10:53:02
Κίνα Xenpak-10g-SR ενότητας MMF 850nm 300m SR 10G Xenpak για 10 Gigabit Ethernet εργοστάσιο

Xenpak-10g-SR ενότητας MMF 850nm 300m SR 10G Xenpak για 10 Gigabit Ethernet

Xenpak-10g-SR ενότητας MMF 850nm 300m SR 10G Xenpak για 10 Gigabit Ethernet Προδιαγραφή: P/N Aok-8192-SR Datarate 10.3G Wavelenth 850nm Απόσταση 300M Συσκευή αποστολής σημάτων VESCEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA MMF ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα Ενότητα SMF 1310nm 10km Sc LR 10G Xenpak για Datacom Ethernet xenpak-10g-LR εργοστάσιο

Ενότητα SMF 1310nm 10km Sc LR 10G Xenpak για Datacom Ethernet xenpak-10g-LR

Ενότητα SMF 1310nm 10km Sc LR 10G Xenpak για Datacom Ethernet xenpak-10g-LR Προδιαγραφή: P/N Aok-3192-LR Datarate 10G Wavelenth 1310nm Απόσταση 10KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα Sc LRM 1310nm MMF ενότητας 220m 10 Gigabit Xenpak για 10GE τους διακόπτες εργοστάσιο

Sc LRM 1310nm MMF ενότητας 220m 10 Gigabit Xenpak για 10GE τους διακόπτες

Sc LRM 1310nm MMF ενότητας 220m 10 Gigabit Xenpak για 10GE τους διακόπτες Προδιαγραφή: P/N Aok-3192-LRM Datarate 10G Wavelenth 1310nm Απόσταση 220M Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA MMF DDM... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα ενότητα 1310nm Singlemode ίνα ουδέτερο xenpak-10gb 10km LW 10G Xenpak εργοστάσιο

ενότητα 1310nm Singlemode ίνα ουδέτερο xenpak-10gb 10km LW 10G Xenpak

ενότητα 1310nm Singlemode ίνα ουδέτερο xenpak-10gb 10km LW 10G Xenpak Προδιαγραφή: P/N Aok-3192-LW Datarate 10G Wavelenth 1310nm Απόσταση 10KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM/DOM ΝΑΙ ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα Οπτική SMF 10G Xenpak ενότητα 1550nm 40km xenpak-10gb-ER ινών εργοστάσιο

Οπτική SMF 10G Xenpak ενότητα 1550nm 40km xenpak-10gb-ER ινών

Οπτικός SMF 10G Xenpak πομποδέκτης 1550nm 40km xenpak-10gb-ER ινών Προδιαγραφή: P/N Aok-5192-ER Datarate 10.3G Wavelenth 1550nm Απόσταση 40KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM/DOM ΝΑΙ ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα Ενότητες 1550nm SMF 80km DDM/DOM 10G Xenpak για το xenpak-10GB-ZR FC εργοστάσιο

Ενότητες 1550nm SMF 80km DDM/DOM 10G Xenpak για το xenpak-10GB-ZR FC

Ενότητα 1550nm SMF 80km DDM/DOM 10G Xenpak για το xenpak-10GB-ZR FC Προδιαγραφή: P/N Aok-5192-zr Datarate 10.3G Wavelenth 1550nm Απόσταση 80KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης APD MEDIA SMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα Ενότητα 1470nm 1490nm 1510nm SMF CWDM 10G Xenpak για Single-Mode Datacom Ethernet εργοστάσιο

Ενότητα 1470nm 1490nm 1510nm SMF CWDM 10G Xenpak για Single-Mode Datacom Ethernet

Ενότητα 1470nm 1490nm 1510nm SMF CWDM 10G Xenpak για Single-Mode Datacom Ethernet Προδιαγραφή: P/N Aok-cxxxx-R40 Datarate 10.3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Απόσταση 40KM Συσκευή αποστ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα ενότητες πομποδεκτών 80km SMF 10G Xenpak για το Singlemode κανάλι ινών εργοστάσιο

ενότητες πομποδεκτών 80km SMF 10G Xenpak για το Singlemode κανάλι ινών

ενότητες πομποδεκτών 80km SMF 10G Xenpak για το Singlemode κανάλι ινών Προδιαγραφή: P/N Aok-cxxxx-R80 Datarate 10.3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Απόσταση 80KM Συσκευή αποστολής σημάτω... Read More
2014-09-10 10:53:01
Κίνα DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet εργοστάσιο

DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet

DWDM 10GBASE/10G ενότητα Xenpak 1530.33 - 1561.42nm 40km για Datacom Ethernet Προδιαγραφή: P/N Aok-dxx-R40 Datarate 10.3G Wavelenth DWDM 1530.331561.42nm Απόσταση 40KM Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙ... Read More
2014-09-10 10:53:01
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|