5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP+ οπτικός πομποδέκτης

Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR

Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR

  • Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR
  • Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR
Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: SFP-10G-LR-AL-A
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: SFP+ οπτικός πομποδέκτης datarate: 10.3G/ps
Απόσταση: 10KM μήκος κύματος: 1310nm
Εφαρμογή: 10 Gigabit Ethernet DDM/DOM: Ναι
Υψηλό φως:

πομποδέκτης οπτικών ινών SFP

,

Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP

 

Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR
 

Προδιαγραφές:

 

P/N

SFP-10g-LR-Al-α

Datarate

10.3G/ps

Απόσταση

10KM

Μήκος κύματος

1310nm

Συσκευή αποστολής σημάτων

DFB

Δέκτης

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

MEDIA

SMF

DDM/DOM

ΝΑΙ

Συνδετήρας

LC

Εφαρμογή

10 Gigabit Ethernet

Λειτουργούσα θερμοκρασία

0℃~ +70℃

Ανεφοδιασμός τάσης

3.3V

Πιστοποίηση

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Εμπορικό σήμα

Ουδέτερος, cOem

 

Alcatel-λαμπρή SFP+ ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-LR για SMF, μήκος κύματος 1310 NM, 10km, διπλός συνδετήρας LC

Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae 10GBASE-LR

  • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα τύπου 8.5 και 10 Gigabit μικρή «SFP+»

  • συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm DFB, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

  • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες

  • λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C

  • κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI

  • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση

  • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

  • Η οικονομικώς αποδοτική SFP+ λύση, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

  • RoHS υποχωρητικό

 

Εφαρμογές

  • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
  • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
  • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

 

Alcatel-λαμπρό SFP+ 

10G SFP+    
SFP-10g-SR-Al SFP-10g-SR-Al-α 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
SFP-10g-LR-Al SFP-10g-LR-Al-α  SFP+ 10GBASE-LR LC 1310nm SMF μέχρι 10km
SFP-10g-lrm-Al SFP-10g-lrm-Al-α  SFP+ 10GBASE-LRM LC 1310nm MMF μέχρι 220m
SFP-10g-ER-Al SFP-10g-ER-Al-α  SFP+ 10GBASE-ER LC 1550nm SMF μέχρι 40km
iSFP-10G-SR iSFP-10G-SR-α 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
iSFP-10G-LR iSFP-10G-LR-α  SFP+ 10GBASE-LR LC 1310nm SMF μέχρι 10km

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

 

Alcatel-λαμπρό SFP+ οπτικό SFP-10g-LR-Al ενότητας πομποδεκτών 10GBASE-LR 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8613760245463

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα