5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα100g οπτικός πομποδέκτης

Συμβατός οπτικός πομποδέκτης 1310nm, Cfp 40km μέσα 100G Smf πομποδεκτών

Συμβατός οπτικός πομποδέκτης 1310nm, Cfp 40km μέσα 100G Smf πομποδεκτών

    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
  • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Acfp-100g-ER4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: USD7500
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    P/N: Acfp-100g-ER4 μάρκα: AscentOptics/ουδέτερος, cOem
    datarate: 100G/ps Wavelenth: 4 πάροδος 1270 1290 1310 1330 CWDM
    DDM/DOM: Ναί Θερμοκρασία λειτουργίας: 0℃~ +70℃
    Media: SMF

     

     

    Συμβατός οπτικός πομποδέκτης 1310nm, Cfp 40km μέσα 100G Smf πομποδεκτών

     

    Acfp-100g-ER4 συμβατό CFP 100G/ps ER4 100G Ethernet/δίκτυο 1310nm 40Km πομποδέκτης SMF μετρό

     

     

    Προδιαγραφή:

     

     
    P/N Acfp-100g-ER4
    Datarate 100G/ps
    Απόσταση 40KM
    Wavelenth 4 πάροδος 1270 CWDM 1290 1310 1330
    MEDIA SMF
    DDM/DOM ΝΑΙ
    Συνδετήρας LC
    Εφαρμογή δίκτυο μετρό 1000G Ethernet/1000G
    Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
    Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
    Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem


     
    Εφαρμογές
    • Ράφι που βασανίζει
    • Κέντρο δεδομένων
    • Προϋπόθεση
    • Δίκτυο μετρό
    • Διακόπτης και δρομολογητής
    • πλευρά πελατών 100G Ethernet

     

     

    Περιγραφή: 

     

    Δίκτυο μετρό CFP 100G/ps ER4 100G Ethernet/

     

    Ο τύπος Γ pluggable (CFP) είναι μια πολλών πηγών συμφωνία για να παραγάγει έναν κοινό τύπο για μετάδοση των μεγάλων ψηφιακών σημάτων. Το γ αντιπροσωπεύει το λατινικό γράμμα Γ που χρησιμοποιείται για να εκφράσει τον αριθμό 100 (centum), όπως τα πρότυπα αναπτύχθηκαν πρώτιστα για 100 συστήματα Gigabit Ethernet.

    Οι ενότητες πομποδεκτών AscentOptics 100GBASE CFP είναι καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευές που συνδέουν με έναν λιμένα 100 Gigabit Ethernet CFP του διακόπτη ή του δρομολογητή. Προσφέρουν στους πελάτες ευπροσάρμοστες 100 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet στα στρώματα πυρήνων και διανομής του κέντρου δεδομένων, της επιχείρησης, και των δικτύων φορέων παροχής υπηρεσιών.


     

     Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Alice

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα