5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

οπτικός πομποδέκτης SFP

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι μια ευχαρίστηση να καθούν επιχειρήσεις με σας. Θα επιθυμούσα να συστήσω αυτόν τον πωλητή.

—— Charlie Becker

Έχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 2 πολύ professional.all προϊόντων έτη πρόστιμου εργασιών στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Matilda Kendrick

Η καλή ποιότητα, μεγάλος έμπορος, οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένη από τα προϊόντα σας.

—— Jennie παλαιότερη

Είμαι Online Chat Now

οπτικός πομποδέκτης SFP

(210)
Κίνα ενότητα 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92 πομποδεκτών 3com διπλή LC SFP οπτική εργοστάσιο

ενότητα 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92 πομποδεκτών 3com διπλή LC SFP οπτική

ενότητα 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92 πομποδεκτών 3com διπλή LC SFP οπτική Προδιαγραφή: P/N 3CSFP92-α Datarate 1.25G Μήκος κύματος 1310nm Απόσταση 20KM Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:05
Κίνα 1000BASE-LX ενιαία ενότητα SFP-gig-LX πομποδεκτών τρόπου SFP οπτική εργοστάσιο

1000BASE-LX ενιαία ενότητα SFP-gig-LX πομποδεκτών τρόπου SFP οπτική

1000BASE-LX ενιαία ενότητα SFP-gig-LX πομποδεκτών τρόπου SFP οπτική Προδιαγραφές: P/N SFP-gig-lx-α Datarate 1.25G Μήκος κύματος 1310nm Απόσταση 10KM Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:06
Κίνα οπτική πολλαπλού τρόπου ενότητα 1000BASE-SX SFP-gig-SX πομποδεκτών 850nm SFP εργοστάσιο

οπτική πολλαπλού τρόπου ενότητα 1000BASE-SX SFP-gig-SX πομποδεκτών 850nm SFP

οπτική πολλαπλού τρόπου ενότητα 1000BASE-SX SFP-gig-SX πομποδεκτών 850nm SFP Προδιαγραφές: P/N SFP-gig-sx-α Datarate 1.25Gb/s Μήκος κύματος 850nm Απόσταση 300M Συσκευή αποστολής σημάτων VCSEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ ... Read More
2017-07-26 17:48:06
Κίνα Συνδεμένη ενότητα 550m -SPSX πομποδεκτών Telesis 1000Base-SX SFP οπτική εργοστάσιο

Συνδεμένη ενότητα 550m -SPSX πομποδεκτών Telesis 1000Base-SX SFP οπτική

Συνδεμένη ενότητα 550m -SPSX πομποδεκτών Telesis 1000Base-SX SFP οπτική Προδιαγραφές: P/N -spsx-α Datarate 1.25Gb/s Απόσταση 550M Μήκος κύματος 850nm Συσκευή αποστολής σημάτων VCSEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA MMF ... Read More
2017-07-26 17:48:06
Κίνα Συνδεμένη ενότητα -SP8LX10 πομποδεκτών Telesis 1000BASE LX SFP οπτική εργοστάσιο

Συνδεμένη ενότητα -SP8LX10 πομποδεκτών Telesis 1000BASE LX SFP οπτική

Συνδεμένη ενότητα -SP8LX10 πομποδεκτών Telesis 1000BASE LX SFP οπτική Προδιαγραφές: P/N -sp8lx10-α Datarate 1.25G Απόσταση 10KM Μήκος κύματος 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:06
Κίνα Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC εργοστάσιο

Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC

Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC Προδιαγραφές: P/N SFP-1g-sx-α Datarate 1.25Gb/s Απόσταση 550M Μήκος κύματος 850nm Συσκευή αποστολής σημάτων VCSEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA ... Read More
2017-07-26 17:48:07
Κίνα οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10km LC Arista SFP για SMF SFP-1g-LX εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10km LC Arista SFP για SMF SFP-1g-LX

οπτική ενότητα πομποδεκτών 1310nm 10km LC Arista για SMF SFP-1g-LX Προδιαγραφές: P/N SFP-1g-lx-α Datarate 1.25Gbps Απόσταση 10KM Μήκος κύματος 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:07
Κίνα Ενιαία ενότητα 1310nm 108873258 πομποδεκτών τρόπου διπλή LC Avaya οπτική εργοστάσιο

Ενιαία ενότητα 1310nm 108873258 πομποδεκτών τρόπου διπλή LC Avaya οπτική

Ενιαία ενότητα 1310nm 108873258 πομποδεκτών τρόπου διπλή LC Avaya οπτική Προδιαγραφές: P/N 108873258-α Datarate 1.25G Μήκος κύματος 1310nm Απόσταση 10KM Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA SMF ... Read More
2017-07-26 17:48:07
Κίνα LC 1000BASE-SX 850nm οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP για Gigabit Ethernet 108873241 εργοστάσιο

LC 1000BASE-SX 850nm οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP για Gigabit Ethernet 108873241

LC 1000BASE-SX 850nm οπτική ενότητα πομποδεκτών SFP για Gigabit Ethernet 108873241 Προδιαγραφές: P/N 108873241-α Datarate 1.25Gb/s Μήκος κύματος 850nm Απόσταση 550M Συσκευή αποστολής σημάτων VCSEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤ... Read More
2017-07-26 17:48:07
Κίνα Οπτική ενότητα πομποδεκτών Avaya 1000BASE-τ SFP RJ45 100m 700283872 εργοστάσιο

Οπτική ενότητα πομποδεκτών Avaya 1000BASE-τ SFP RJ45 100m 700283872

Οπτική ενότητα πομποδεκτών Avaya 1000BASE-τ SFP RJ45 100m 700283872 Προδιαγραφές: P/N 700283872-α Datarate 1.25G Απόσταση 100M MEDIA 0.1 (utp-5) Συνδετήρας Rj-45 Εφαρμογή GE/FC Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70... Read More
2017-07-26 17:48:07
Page 1 of 21|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|