5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταQSFP + οπτικός πομποδέκτης

H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0

H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0

    • H3C 40GBASE-SR4 QSFP + Optical Transceiver Module For MMF LSUM1QSFP0
    • H3C 40GBASE-SR4 QSFP + Optical Transceiver Module For MMF LSUM1QSFP0
  • H3C 40GBASE-SR4 QSFP + Optical Transceiver Module For MMF LSUM1QSFP0

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 40G-QSFP-SR4-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: QSFP + οπτικός πομποδέκτης datarate: 40G/ps
    Απόσταση: 100m Wavelenth: 850nm
    Εφαρμογή: 40G Ethernet/40G Infiniband DDM/DOM: Ναι

     
    H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0
     
     
    Προδιαγραφές:
     

    P/N

    Lsum1qsfp0-α

    Datarate

    40G/ps

    Wavelenth

    850nm

    Απόσταση

    100M

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    MTP/MPO

    Εφαρμογή

    40G Ethernet/40G Infiniband

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     
    H3C ενότητα 40GBASE-SR4 QSFP+ για MMF, 850nm, μέχρι 100m
     
    Οι ενότητες AscentOptics 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια
    • Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 11.2Gbps ανά κανάλι
    • MTP/MPO οπτικός συνδετήρας
    • QSFP MSA υποχωρητικό
    • Ψηφιακές διαγνωστικές ικανότητες
    • Ικανός της μετάδοσης πάνω από 100m OM3 στην πολλαπλού τρόπου ίνα κορδελλών
    • CML συμβατό ηλεκτρικό I/O
    • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70C
    • Ηλεκτρική διεπαφή XLPPI (με 1.5W την ανώτατη δύναμη)
    • RoHS-6 υποχωρητικός

     
    Εφαρμογές

    • 40G Ethernet
    • Το Infiniband διασυνδέει
    • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
    • Κέντρα δεδομένων

     
    H3C 40G QSFP+

    40G πομποδέκτες QSFP+  
    LSUM1QSFP0Lsum1qsfp0-α40G πομποδέκτης QSFP+ SR4, 850nm, 100m

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:
    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα