5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

QSFP + οπτικός πομποδέκτης

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι μια ευχαρίστηση να καθούν επιχειρήσεις με σας. Θα επιθυμούσα να συστήσω αυτόν τον πωλητή.

—— Charlie Becker

Έχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 2 πολύ professional.all προϊόντων έτη πρόστιμου εργασιών στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Matilda Kendrick

Η καλή ποιότητα, μεγάλος έμπορος, οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένη από τα προϊόντα σας.

—— Jennie παλαιότερη

Είμαι Online Chat Now

QSFP + οπτικός πομποδέκτης

(29)
Κίνα Μπροκάρ 850nm 40GBASE QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών 40G-QSFP-SR4 εργοστάσιο

Μπροκάρ 850nm 40GBASE QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών 40G-QSFP-SR4

Μπροκάρ 850nm 40GBASE QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών 40G-QSFP-SR4 Προδιαγραφές: P/N 40G-QSFP-SR4-α Datarate 40G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή 40G Ethernet... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα Ακραίο SR4 QSFP + οπτική ενότητα 100m LC πομποδεκτών για 40G Ethernet 10319 εργοστάσιο

Ακραίο SR4 QSFP + οπτική ενότητα 100m LC πομποδεκτών για 40G Ethernet 10319

Ακραίο SR4 QSFP + οπτική ενότητα 100m LC πομποδεκτών για 40G Ethernet 10319 Προδιαγραφές: P/N10319-αDatarate40G/psΑπόσταση100MWavelenth4Lane, 850nmMEDIAMMFDDM/DOMΝΑΙΣυνδετήραςMTP/MPOΕφαρμογή40G Ethernet/40G ... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0 εργοστάσιο

H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0

H3C 40GBASE-SR4 QSFP + οπτική ενότητα πομποδεκτών για MMF LSUM1QSFP0 Προδιαγραφές: P/NLsum1qsfp0-αDatarate40G/psWavelenth850nmΑπόσταση100MMEDIAMMFDDM/DOMΝΑΙΣυνδετήραςMTP/MPOΕφαρμογή40G Ethernet/40G InfinibandΛ... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα Arista 40G QSFP + οπτικό πομποδέκτης 100M 850nm ενότητα qsfp-SR4 εργοστάσιο

Arista 40G QSFP + οπτικό πομποδέκτης 100M 850nm ενότητα qsfp-SR4

Arista 40G οπτικό 100M 850nm ενότητα πομποδέκτης QSFP+ qsfp-SR4 Προδιαγραφές: P/N Qsfp-sr4-α Datarate 40G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή 40G Ethernet/40G ... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα COem 1310nm Arista QSFP + οπτικός πομποδέκτης για SMF qsfp-LR4 εργοστάσιο

COem 1310nm Arista QSFP + οπτικός πομποδέκτης για SMF qsfp-LR4

COem 1310nm Arista QSFP + οπτικός πομποδέκτης για SMF qsfp-LR4 Προδιαγραφές: P/N Qsfp-lr4-α Datarate 40G/ps Απόσταση 10KM Wavelenth 1310 MEDIA SMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας LC Εφαρμογή 40G Ethernet/40G Infiniband ... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα 40GBASE-CSR4 QSFP + συμβατός πομποδέκτης της CISCO 850nm qsfp-40g-CSR4 εργοστάσιο

40GBASE-CSR4 QSFP + συμβατός πομποδέκτης της CISCO 850nm qsfp-40g-CSR4

40GBASE-CSR4 QSFP + συμβατός πομποδέκτης της CISCO 850nm qsfp-40g-CSR4 Προδιαγραφή: P/NQsfp-40g-csr4-αDatarate40G/psΑπόσταση300MWavelenth850nmMEDIAMMFDDM/DOMΝΑΙΣυνδετήραςMTP/MPOΕφαρμογή40G Ethernet/40G ... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα 40G SR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m Infiniband QDR ΟΔΓ SDR εργοστάσιο

40G SR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m Infiniband QDR ΟΔΓ SDR

40G SR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 100m Infiniband QDR ΟΔΓ SDR Προδιαγραφή: P/N Aqsfp-40g-SR4 Datarate 40G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή 40G Ethernet... Read More
2017-07-26 17:47:02
Κίνα MMF 40G CSR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 300m με το συνδετήρα MTP/MPO εργοστάσιο

MMF 40G CSR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 300m με το συνδετήρα MTP/MPO

MMF 40G CSR4 QSFP + οπτικός πομποδέκτης 850nm 300m με το συνδετήρα MTP/MPO Προδιαγραφή: P/N Aqsfp-40g-CSR4 Datarate 40G/ps Απόσταση 300M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή 40G ... Read More
2017-07-26 17:47:01
Κίνα 40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10km για τα κέντρα δεδομένων εργοστάσιο

40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10km για τα κέντρα δεδομένων

οπτικός πομποδέκτης 1310nm 10km 40gbase-lr4 SMF QSFP+ για τα κέντρα δεδομένων Περιγραφή: Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται ... Read More
2017-07-26 17:47:01
Κίνα 40G QSFP+ ER4 40KM single-mode 40G κέντρο Ethernet/Infiniband QDR, της ΟΔΓ και SDR/Data εργοστάσιο

40G QSFP+ ER4 40KM single-mode 40G κέντρο Ethernet/Infiniband QDR, της ΟΔΓ και SDR/Data

40G CFP ER4 40KM single-mode 40G κέντρο Ethernet/Infiniband QDR, της ΟΔΓ και SDR/Data Προδιαγραφή: P/N Aqsfp-40g-ER4 Datarate 40G/ps Απόσταση 40KM Wavelenth 4 πάροδος 1270 1290 1310 1330 CWDM MEDIA SMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:47:04
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|