5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP+ οπτικός πομποδέκτης

40KM οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10G/ps LC SMF SFP+ για 2x FC SFP-10ge-ER

40KM οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10G/ps LC SMF SFP+ για 2x FC SFP-10ge-ER

    • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER
    • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER
    • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER
    • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER
    • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER
  • 40KM 10G/ps LC SMF SFP+ Optical Transceiver 1550nm For 2x FC sfp-10ge-ER

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Ao+-5192-ER

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: SFP+ οπτικός πομποδέκτης datarate: 10G/ps
    Απόσταση: 40 km μήκος κύματος: 1550nm
    Εφαρμογή: 10 Gigabit Ethernet DDM/DOM: Ναι



    40KM οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10G/ps LC SMF SFP+ για 2x FC SFP-10ge-ER


    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Ao+-5192-ER

    Datarate

    10G/ps

    Wavelenth

    1550nm

    Απόσταση

    40KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     

    10G SFP+ ER 1550nm 40KM Single-mode Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

     

    Περιγραφή:

     

    Οι ενότητες AscentOptics 10GBASE SFP+ προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Είναι ένας πιό mallest 10G τύπος

    Υποστηρίξεις 10GBASE Ethernet και OTU2/OUT2e

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

    Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae 10GBASE-ER/EW
    • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα τύπου 8.5 και 10 Gigabit μικρή «SFP+»
    • 1550nm δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων EML με TEC, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
    • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες
    • perating θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C
    • κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, λιγότερο από 1.5w
    • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    • Η οικονομικώς αποδοτική SFP+ λύση, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης
    • RoHS υποχωρητικό

     

    Εφαρμογές

    • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
    • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
    • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

     

    AscentOptics 10G SFP+

     

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος MEDIA Συνδετήρας
    Ao+-8192-SR 10G/ps 300M 850nm ΚΚ LC
    Ao+-3192-LR 10G/ps 10KM 1310nm SM LC
    Ao+-3192-LRM 10G/ps 220M 1310nm ΚΚ LC
    Ao+-5192-ER 10G/ps 40KM 1550nm SM LC
    Ao+-5192-zr 10G/ps 80KM 1550nm SM LC
    Ao+-cxxxx-R40 10G/ps 40KM CWDM SM LC
    Ao+-cxxxx-R80 10G/ps 80KM CWDM SM LC
    Ao+-dxx-R40 10G/ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    Ao+-dxx-R80 10G/ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    Ao+-dtxx-R80 10G/ps 80KM DWDM δυνάμενο να ξορδισθεί CHXX SM LC
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    40KM οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10G/ps LC SMF SFP+ για 2x FC SFP-10ge-ER

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα