5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταενότητα πομποδεκτών HP

πομποδέκτης 1.25G 1310nm SFP HP για το κανάλι ινών, 1000BASE-πρώην J4859C

πομποδέκτης 1.25G 1310nm SFP HP για το κανάλι ινών, 1000BASE-πρώην J4859C

    • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C
    • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C
    • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C
    • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C
    • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C
  • 1310nm SFP HP Transceiver 1.25G For Fiber Channel , 1000BASE-EX J4859C

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE,FCC,RoHS
    Αριθμό μοντέλου: J4859c-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: ενότητα πομποδεκτών HP Wavelenth: 1310nm
    datarate: 1.25 g Εφαρμογή: GE
    Connector: LC Απόσταση: 10KM



    πομποδέκτης 1.25G 1310nm SFP HP για το κανάλι ινών, 1000BASE-πρώην J4859C
     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    J4859c-α

    Datarate

    1.25G

    Μήκος κύματος

    1310nm

    Απόσταση

    10KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    FP

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Γερμανία

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Περιγραφή:

     

    Ένας μικρός πομποδέκτης Gigabit LX τύπου pluggable (SFP) που παρέχει μια πλήρης-διπλή λύση Gigabit μέχρι 10 χλμ (single-mode) ή 550 μ (πολλαπλού τρόπου).

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

    Εφαρμογές

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    πομποδέκτης 1.25G 1310nm SFP HP για το κανάλι ινών, 1000BASE-πρώην J4859C

     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα