5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικός πομποδέκτης SFP

Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC

Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC

    • Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver , Dual LC / PC Connector SFP-1G-SX
    • Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver , Dual LC / PC Connector SFP-1G-SX
  • Gigabit Ethernet SFP Optical Transceiver , Dual LC / PC Connector SFP-1G-SX

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: SFP-1g-sx-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: οπτικός πομποδέκτης SFP datarate: 1.25Gb/s
    μήκος κύματος: 850nm πομπός: VCSEL
    Connector: LC Εφαρμογή: Gigabit Ethernet
    Υψηλό φως:

    sfp transceiver module

    ,

    fiber optic sfp module


    Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC

     

     

     

    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    SFP-1g-sx-α

    Datarate

    1.25Gb/s

    Απόσταση

    550M

    Μήκος κύματος

    850nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    VCSEL

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Gigabit Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Ενότητα πομποδεκτών δικτύων 1000BASE-SX SFP Arista για MMF, μήκος κύματος 850 NM, 550m, διπλός συνδετήρας LC/PC

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    Οπτικός πομποδέκτης Ethernet SFP Gigabit, διπλό LC/συνδετήρας SFP-1g-SX PC

     
     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα