5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτική ενότητα πομποδεκτών

οπτικό 10G-SFPP-SR ενότητας πομποδεκτών μπροκάρ 10GBASE-SR 10G/ps 300M SFP+

οπτικό 10G-SFPP-SR ενότητας πομποδεκτών μπροκάρ 10GBASE-SR 10G/ps 300M SFP+

    • 10GBASE-SR 10G/ps 300M Brocade SFP+ Optical Transceiver Module 10G-SFPP-SR
    • 10GBASE-SR 10G/ps 300M Brocade SFP+ Optical Transceiver Module 10G-SFPP-SR
  • 10GBASE-SR 10G/ps 300M Brocade SFP+ Optical Transceiver Module 10G-SFPP-SR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 10G-SFPP-SR-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Οπτική ενότητα πομποδεκτών Απόσταση: 300 m
    Wavelenght: 850nm DDM/DOM: Ναι
    Connector: LC Εφαρμογή: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC



    οπτικό 10G-SFPP-SR ενότητας πομποδεκτών μπροκάρ 10GBASE-SR 10G/ps 300M SFP+
     

    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    10G-SFPP-SR-α

    Datarate

    10G/ps

    Απόσταση

    300M

    Wavelenght

    850nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    VSCEL

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    10GBASE-SR, SFP+ οπτικός (LC), πεδίο βολής 300 μ άνω των MMF.

    Οι ενότητες AscentOptics 10GBASE SFP+ προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Είναι ένας πιό mallest 10G τύπος

    Υποστηρίξεις 10GBASE Ethernet και OTU2/OUT2e

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

    Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική στο 10GBASE-SR 802.3ae
    • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα τύπου 8.5 και 10 Gigabit μικρή «SFP+»
    • συσκευή αποστολής σημάτων 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
    • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες
    •  Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C
    •  κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    •  Χαμηλής ισχύος κατανάλωση
    • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    •  Η οικονομικώς αποδοτική SFP+ λύση, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης
    • RoHS υποχωρητικό

     

    Εφαρμογές

    • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
    • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
    • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

     

    Μπροκάρ 10G SFP+ 

    10G-SFPP-USR 10G-SFPP-USR-α 10GBASE-SR SFP+ 850nm 10m OM1, 20m OM2, 100m OM3 
    10G-SFPP-SR  10G-SFPP-SR-α  10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
    10G-SFPP-LR  10G-SFPP-LR-α 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SMF 10km
    10G-SFPP-LRM 10G-SFPP-LRM-α 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm MMF 220M
    10G-SFPP-ER 10G-SFPP-ER-α 10GBASE-ER SFP+ 1550nm SMF 40KM
    10G-SFPP-ZR 10G-SFPP-ZR-α 10GBASE-ZR SFP+ 1550nm SMF 80KM

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    οπτικό 10G-SFPP-SR ενότητας πομποδεκτών μπροκάρ 10GBASE-SR 10G/ps 300M SFP+

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα