5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα Xenpak

COem/ενότητα 10 ODM LC H3C 10G Xenpak πομποδέκτης Gigabit Ethernet

COem/ενότητα 10 ODM LC H3C 10G Xenpak πομποδέκτης Gigabit Ethernet

    • OEM / ODM LC H3C 10G Xenpak Module 10 Gigabit Ethernet Transceiver
    • OEM / ODM LC H3C 10G Xenpak Module 10 Gigabit Ethernet Transceiver
  • OEM / ODM LC H3C 10G Xenpak Module 10 Gigabit Ethernet Transceiver

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Xenpak-lh80-sm1550-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα Xenpak, οπτική ενότητα πομποδεκτών datarate: 10G
    μήκος κύματος: 1550nm Απόσταση: 80 km
    Εφαρμογή: 10GE Ethernet, 10GE πυρήνας-δρομολογητές, 10GE αποθήκευση ect. Συντελεστής μορφής: Xenpak
    Υψηλό φως:

    10g xenpak transceiver

    ,

    cisco xenpak

     
    COem/ενότητα 10 ODM LC H3C 10G Xenpak πομποδέκτης Gigabit Ethernet

     

     

    H3C ενότητα 10GBASE-ZR XENPAK, ενιαίος τρόπος (1550nm, 80km, LC)
     
    οι ενότητες 10GBASE XENPAK προσφέρουν μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών  
    Υποστηρίζει τα εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών 10GBASE Ethernet.Hot-swappable σε έναν λιμένα Ethernet XENPAK ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Διαλειτουργικός με αντίστοιχο 10-Gigabit X2, XFP και SFP+ τις ενότητες στην ίδια σύνδεση

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • XENPAK MSA υποχωρητικό
    • 70-καρφίτσα συνδετήρας
    • Διπλή συσκευασία δοχείων Sc
    • Ποσοστό στοιχείων XAUI 4x3.125Gb/s και TX/RX 10Gb/s
    • Δροσισμένο ea-DFB/APD
    • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +5.0 Β, +3.3 Β, APS: +1.2 Β
    • Μέγιστο διασκεδασμού δύναμης 4W
    • 0ºC στη λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης 70ºC
    • Ψηφιακός διαγνωστικός έλεγχος
    • Διαχείριση και έλεγχος με το λεωφορείο καλωδίων MDIO 2
    • Ηλεκτρικό Gb/s Ethernet διεπαφών 4 X 3.125 XAUI
    • ≤80km ZR 10GBE

     


    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     


    Προδιαγραφές:
     

    P/N

    Xenpak-lh80-sm1550-α

    Datarate

    10G

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Απόσταση

    80KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    APD

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     
     
    H3C 10G Xenpak
     

    10G XENPAK    
    Xenpak-sx-MM850 Xenpak-sx-mm850-α 10GBASE-SR XENPAK MMF, 850 NM, 300M
    Xenpak-lx-SM1310 Xenpak-lx-sm1310-α 10GBASE-LR XENPAK τ SMF, 1310 NM, 10km
    Xenpak-lh40-SM1550 Xenpak-lh40-sm1550-α 10GBASE-ER XENPAK SMF, 1550 NM, 40km
     

     
     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:
    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

     

    COem/ενότητα 10 ODM LC H3C 10G Xenpak πομποδέκτης Gigabit Ethernet

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα