5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα XFP

Συνδεμένη ενότητα 1310nm 10km -XPLR πομποδεκτών Telesis 10GBASE-LR XFP οπτική

Συνδεμένη ενότητα 1310nm 10km -XPLR πομποδεκτών Telesis 10GBASE-LR XFP οπτική

    • Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR
    • Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR
  • Allied Telesis 10GBASE-LR XFP Optical Transceiver Module 1310nm 10km AT-XPLR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: -xplr-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Τιμή: Get Latest Price
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα XFP datarate: 10.3G/ps
    Απόσταση: 10KM μήκος κύματος: 1310nm
    DDM/DOM: Ναι Εφαρμογή: Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64


    Συνδεμένη ενότητα 1310nm 10km -XPLR πομποδεκτών Telesis 10GBASE-LR XFP οπτική
     
    Προδιαγραφές:

     

    P/N

    -xplr-α

    Datarate

    10.3G/ps

    Απόσταση

    10KM

    Μήκος κύματος

    1310nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

     Ethernet/10G FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    10GBASE-LR XFP 1310nm 10km

    Οι πελάτες προσφορών ενότητας AscentOptics 10G XFP ποικίλα 10 Gigabit Ethernet και επιλογές συνδετικότητας πακέτο-πέρα-SONET/SDH το (POS) για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae
    • Μη ψυχόμενοι συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm DFB και δέκτης φωτοδιόδων καρφιτσών
    • Μηχανική διεπαφή XFP με το σύρτη εγγυήσεων και καυτός pluggable
    • Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας XFI
    • 2-wire διεπαφή για τη διαχείριση και το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου
    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C
    • κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    • RoHS υποχωρητικό
    • Κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

     
    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE αποθήκευση
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     
    Συνδεμένο Telesis 10G XFP
     

    -XPSR-xpsr-α10GBASE-SR XFP 850nm MMF 300m
    -XPLR-xplr-α10GBASE-LR XFP 1310nm SMF 10km
    -XPER40-xper40-α10GBASE-ER XFP 1550nm SMF 40km
    -XPZR80-xpzr80-α10GBASE-ZR XFP 1550nm SMF 80km

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

     

    Συνδεμένη ενότητα 1310nm 10km -XPLR πομποδεκτών Telesis 10GBASE-LR XFP οπτική

     
     
     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα