5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταQSFP + οπτικός πομποδέκτης

Πολλαπλού τρόπου ίνα 850nm QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 40G Ethernet

Πολλαπλού τρόπου ίνα 850nm QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 40G Ethernet

    • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet
    • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet
    • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet
    • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet
    • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet
  • Multimode Fiber 850nm QSFP + Optical Transceiver For 40G Ethernet

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 40G-QSFP-SR4-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: QSFP + οπτικός πομποδέκτης datarate: 40G/ps
    Απόσταση: 300 m Wavelenth: 850nm
    Εφαρμογή: 40G Ethernet/40G Infiniband DDM/DOM: Ναι


    Πολλαπλού τρόπου ίνα 850nm οπτικός πομποδέκτης QSFP+ για 40G Ethernet
     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aqsfp-40g-CSR4

    Datarate

    40G/ps

    Απόσταση

    300M

    Wavelenth

    850nm

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    MTP/MPO

    Εφαρμογή

    40G Ethernet/40G Infiniband

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     
     
     
    Περιγραφή:
     
    Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένα συμπαγές, καυτός-pluggable transceive ρ που χρησιμοποιείται για τις εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων. Διασυνδέει μια μητρική κάρτα συσκευών δικτύων (για έναν διακόπτη, έναν δρομολογητή, έναν μετατροπέα μέσων ή μια παρόμοια συσκευή) σε ένα καλώδιο οπτικών ινών. Είναι ένα σχήμα βιομηχανίας που αναπτύσσεται από κοινού και που υποστηρίζεται από πολλούς προμηθευτές τμημάτων δικτύων. QSFP+ οι πομποδέκτες σχεδιάζονται για να υποστηρίξουν συνημμένο παρουσίαση σε συνέχειες SCSI, 40GEthernet , 20G/40G Infiniband, και άλλα πρότυπα επικοινωνιών. Ο πομποδέκτης QSFP περιλαμβάνει 40GBASE-SR4 και 40GBASE-LR4 για τις διαφορετικές εφαρμογές.
     
    Οι ενότητες AscentOptics 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια
    • Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 11.2Gbps ανά κανάλι
    • MTP/MPO οπτικός συνδετήρας
    • QSFP MSA υποχωρητικό
    • Ψηφιακές διαγνωστικές ικανότητες
    • Ικανός της μετάδοσης πάνω από 100m OM3 στην πολλαπλού τρόπου ίνα κορδελλών
    • CML συμβατό ηλεκτρικό I/O
    • Ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +3.3V
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70C
    • Ηλεκτρική διεπαφή XLPPI (με 1.5W την ανώτατη δύναμη)
    • RoHS-6 υποχωρητικός
     
    Εφαρμογές
    • 40G Ethernet
    • Το Infiniband διασυνδέει
    • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
    • Κέντρα δεδομένων

     

    AscentOptics 40G QSFP+

    Στοιχείο αριθ. Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος Συνδετήρας MEDIA
    Aqsfp-40g-SR4 40G/ps 100M 850nm MTP/MPO ΚΚ
    Aqsfp-40g-CSR4 40G/ps 300M 850nm MTP/MPO ΚΚ
    Aqsfp-40g-IR4 40G/ps 2km 4 CWDM LC SM
    Aqsfp-40g-LR4 40G/ps 10km 4 CWDM LC SM
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    Πολλαπλού τρόπου ίνα 850nm QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 40G Ethernet

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα