5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταQSFP + οπτικός πομποδέκτης

40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1290nm 1330nm για 40G Infiniband

40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1290nm 1330nm για 40G Infiniband

    • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband
    • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband
    • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband
    • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband
    • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optical Transceiver 1290nm 1330nm For 40G Infiniband

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: 40G-QSFP-SR4-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: QSFP + οπτικός πομποδέκτης datarate: 40G/ps
    Απόσταση: 10KM Wavelenth: 4 πάροδος 1270 1290 1310 1330 CWDM
    Εφαρμογή: 40G Ethernet/40G Infiniband DDM/DOM: Ναι


    40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1290nm 1330nm για 40G Infiniband
     
     
     
    Περιγραφή:
     
    Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται για τις εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων. Διασυνδέει μια μητρική κάρτα συσκευών δικτύων (για έναν διακόπτη, έναν δρομολογητή, έναν μετατροπέα μέσων ή μια παρόμοια συσκευή) σε ένα καλώδιο οπτικών ινών. Είναι ένα σχήμα βιομηχανίας που αναπτύσσεται από κοινού και που υποστηρίζεται από πολλούς προμηθευτές τμημάτων δικτύων. QSFP+ οι πομποδέκτες σχεδιάζονται για να υποστηρίξουν συνημμένο παρουσίαση σε συνέχειες SCSI, 40G Ethernet, 20G/40G Infiniband, και άλλα πρότυπα επικοινωνιών. Ο πομποδέκτης QSFP περιλαμβάνει 40GBASE-SR4 και 40GBASE-LR4 για τις διαφορετικές εφαρμογές.
     
    Οι ενότητες AscentOptics 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     
     
    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
    • 4 σχέδιο παρόδων MUX/DEMUX CWDM
    • Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 11.2Gbps ανά μήκος κύματος
    • QSFP+ MSA υποχωρητικό
    • Μετάδοση μέχρι 10km
    • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0~70C
    • Μέγιστη 3.5W δύναμη λειτουργίας
    • RoHS υποχωρητικό
       

    Εφαρμογές

    • 40G Ethernet
    • Το Infiniband διασυνδέει
    • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
    • Κέντρα δεδομένων

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aqsfp-40g-LR4

    Datarate

    40G/ps

    Απόσταση

    10KM

    Wavelenth

    4 πάροδος 1270 1290 1310 1330 CWDM

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    40G Ethernet/40G Infiniband

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     
     

    AscentOptics 40G QSFP+
     

    Στοιχείο αριθ. Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος Συνδετήρας MEDIA
    Aqsfp-40g-SR4 40G/ps 100M 850nm MTP/MPO ΚΚ
    Aqsfp-40g-CSR4 40G/ps 300M 850nm MTP/MPO ΚΚ
    Aqsfp-40g-IR4 40G/ps 2km 4 CWDM LC SM
    Aqsfp-40g-LR4 40G/ps 10km 4 CWDM LC SM
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

     

    40gbase-lr4 SMF QSFP + οπτικός πομποδέκτης 1290nm 1330nm για 40G Infiniband

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα