5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G X2 ενότητα

ενότητα 10.3G της 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 για SMF x2-10gb-LR

ενότητα 10.3G της 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 για SMF x2-10gb-LR

    • 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 Module 10.3G For SMF X2-10GB-LR
    • 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 Module 10.3G For SMF X2-10GB-LR
    • 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 Module 10.3G For SMF X2-10GB-LR
    • 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 Module 10.3G For SMF X2-10GB-LR
  • 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 Module 10.3G For SMF X2-10GB-LR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: X2-10gb-LR-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G X2 ενότητα datarate: 10.3G
    Wavelenth: 1310nm Απόσταση: 10KM
    Εφαρμογή: Datacom 10G Ethernet/10x FC Connector: SC

     

    ενότητα 10.3G της 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 για SMF x2-10gb-LR
     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    X2-10gb-LR-α

    Datarate

    10.3G

    Μήκος κύματος

    1310nm

    Απόσταση

    10KM

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    Sc

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/10x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

    Περιγραφή:

    X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-LR για SMF, μήκος κύματος 1310 NM, διπλός συνδετήρας Sc

    πελάτες προσφοράς ενοτήτων 10GBASE X2 μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Υποστήριξη 10GBASE Ethernet

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου βουλώματα συσκευών σε έναν λιμένα Ethernet X2 ενός διακόπτη ή ενός δρομολογητή για να συνδέσει το λιμένα με το δίκτυο.

    Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο

    Έχει την οπτική διαλειτουργικότητα με τις αντίστοιχες ενότητες 10GBASE Xenpak, 10GBASE XFP και 10GBASE SFP+ στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • Συμβατό σύστημα με X2 MSA Rev2.0b
    • Υποστήριξη IEEE 802.3ae 10GBASE-LR σε 10.3125Gbps
    • Απόσταση μετάδοσης μέχρι 10Km (SMF)
    • Δοχείο 1310nm Sc λέιζερ DFB
    • Διπλός οπτικός συνδετήρας Sc
    • Καυτός Pluggable συνδετήρας 70-καρφιτσών με την ηλεκτρική διεπαφή XAUI
    • Διαχείριση και έλεγχος μέσω της διεπαφής καλωδίων MDIO 2
    • Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: +3.3V, APS (+1.2V)
    • Διαγνωστικός έλεγχος οπτικής
    • Σειρά θερμοκρασίας: 0~ 70 °C
    • Συμβατό σύστημα ROHS

     

    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE πυρήνας-δρομολογητές
    • 10GE αποθήκευση
    • Άλλο σύστημα μετάδοσης 10Gbps Ethernet

     

    Πομποδέκτης της Cisco 10G X2

    X2-10GB-SR= X2-10gb-SR-α X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-SR για MMF, 300M
    X2-10GB-LR= X2-10gb-LR-α X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-LR για SMF, 10km
    X2-10GB-LRM= X2-10gb-lrm-α X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-LRM για MMF 220M
    X2-10GB-ER= X2-10gb-ER-α X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-ER για SMF, 40km
    X2-10GB-ZR= X2-10gb-zr-α X2 ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-ZR για SMF, 80km
    X2-10GB-CX4=  X2-10gb-cx4-α X2 ενότητα πομποδεκτών για CX4 το καλώδιο, χαλκός, συνδετήρας InfiniBand 4X
    X2-10GB-LX4=  X2-10gb-lx4-α  X2 ενότητα πομποδεκτών για MMF, μήκος κύματος 1310nm, διπλός συνδετήρας Sc
    CWDM-X2-xxxx= CWDM-X2-xxxx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE CWDM X2 για SMF, 40km (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     
    CWDM-X2-Xxxx CWDM-X2-xxxx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE CWDM X2 για SMF, 80km (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     
    DWDM-X2-Xx.xx DWDM-X2-xx.xx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE DWDM X2 για SMF, 40km
    DWDM-X2-Xx.xx DWDM-X2-xx.xx-α ενότητα πομποδεκτών 10GBASE DWDM X2 για SMF, 80km
     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    ενότητα 10.3G της 10GBASE-LR X2 CISCO 10G X2 για SMF x2-10gb-LR

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα