5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταQSFP + οπτικός πομποδέκτης

40G QSFP+ IR4 1310nm συνδετήρας 2km LC single-mode 40G Ethernet/Infiniband QDR

40G QSFP+ IR4 1310nm συνδετήρας 2km LC single-mode 40G Ethernet/Infiniband QDR

    • 40G QSFP+ IR4 1310nm 2km LC connector single-mode 40G Ethernet / Infiniband QDR
    • 40G QSFP+ IR4 1310nm 2km LC connector single-mode 40G Ethernet / Infiniband QDR
  • 40G QSFP+ IR4 1310nm 2km LC connector single-mode 40G Ethernet / Infiniband QDR

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Aqsfp-40g-IR4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος


    40G QSFP+ IR4 1310nm συνδετήρας single-mode 40G κέντρο Ethernet/Infiniband QDR 2km LC, της ΟΔΓ και SDR/Data
     
    Περιγραφή:
     
    Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται για τις εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων. Διασυνδέει μια μητρική κάρτα συσκευών δικτύων (για έναν διακόπτη, έναν δρομολογητή, έναν μετατροπέα μέσων ή μια παρόμοια συσκευή) σε ένα καλώδιο οπτικών ινών. Είναι ένα σχήμα βιομηχανίας που αναπτύσσεται από κοινού και που υποστηρίζεται από πολλούς προμηθευτές τμημάτων δικτύων. QSFP+ οι πομποδέκτες σχεδιάζονται για να υποστηρίξουν συνημμένο παρουσίαση σε συνέχειες SCSI, 40G Ethernet, 20G/40G Infiniband, και άλλα πρότυπα επικοινωνιών. Ο πομποδέκτης QSFP περιλαμβάνει 40GBASE-SR4 και 40GBASE-LR4 για τις διαφορετικές εφαρμογές.
     
    Οι ενότητες AscentOptics 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.
     
     

    Εφαρμογές

    • 40G Ethernet
    • Το Infiniband διασυνδέει
    • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
    • Κέντρα δεδομένων

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N Aqsfp-40g-IR4
    Datarate 40G/ps
    Απόσταση 2KM
    Wavelenth 4 πάροδος 1270 1290 1310 1330 CWDM
    MEDIA SMF
    DDM/DOM ΝΑΙ
    Συνδετήρας LC
    Εφαρμογή 40G Ethernet/40G Infiniband
    Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
    Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
    Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
     

    40G QSFP+ IR4 1310nm συνδετήρας 2km LC single-mode 40G Ethernet/Infiniband QDR

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα