5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP28 πομποδέκτης

SR πομποδεκτών 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/πομποδεκτών Ethernet SFP

SR πομποδεκτών 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/πομποδεκτών Ethernet SFP

850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28 Transceiver / Ethernet Sfp Transceiver SR

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Asfp28-25g-SR

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: SFP28 πομποδέκτης datarate: 25G
Απόσταση: 100m μήκος κύματος: 850nm
εφαρμογή: 25 Gigabit Ethernet DDM/DOM: Ναί

 

SR πομποδεκτών 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/πομποδεκτών Ethernet SFP

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

  • 25Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή
  • συσκευή αποστολής σημάτων 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

  • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες

  • Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C

  • κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI

  • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση

  • Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

  • Η οικονομικώς αποδοτική λύση SFP28, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

  • RoHS υποχωρητικό

 
SR πομποδεκτών 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/πομποδεκτών Ethernet SFP

 

 

 

 

 

 

 

 

Προδιαγραφές:

 

P/N

Asfp28-25g-SR

Datarate

25G

Απόσταση

100M

Μήκος κύματος

850nm

Συσκευή αποστολής σημάτων

VCSEL

Δέκτης

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

MEDIA

MMF

DDM/DOM

ΝΑΙ

Συνδετήρας

LC

Εφαρμογή

25Gigabit Ethernet

Λειτουργούσα θερμοκρασία

0℃~ +70℃

Ανεφοδιασμός τάσης

3.3V

Πιστοποίηση

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Εμπορικό σήμα

Ουδέτερος, cOem

 

Περιγραφή:

 

(1) αυτό το Datacomm 100m MMF 850nm SFP28 25G έχει ως σκοπό να διαβιβάσει και να λάβει τα οπτικά στοιχεία άνω των της πολλαπλού τρόπου οπτικής ίνας 50 μm.

 

(2) η 25G SFP28 ηλεκτρική διεπαφή ενότητας SR οπτική είναι υποχωρητική στις ηλεκτρικές προδιαγραφές SFI. Η σύνθετη αντίσταση εισαγωγής συσκευών αποστολής σημάτων και παραγωγής δεκτών είναι 100 ωμ διαφορικού. Οι γραμμές στοιχείων είναι εσωτερικά που συνδέεται εναλλασσόμενο ρεύμα.

 

(3) η οπτική ενότητα SR Datacomm 25G SFP παρέχει τη διαφορική λήξη και μειώνει το διαφορικό στην κοινή μετατροπή τρόπου για τη λήξη ποιοτικών σημάτων και τη χαμηλή EMI. SFI λειτουργεί χαρακτηριστικά πάνω από 200 χιλ. του βελτιωμένου υλικού FR4 ή μέχρι για 150mmof τυποποιημένο FR4 με έναν συνδετήρα.

 

 

Εφαρμογές

  • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
  • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
  • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sally

Τηλ.:: +8618475465767

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα