5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα10G ενότητα XFP

Ενότητα LRM 1310nm 220m SMF FC 10G XFP για 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64

Ενότητα LRM 1310nm 220m SMF FC 10G XFP για 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64

    • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64
    • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64
    • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64
    • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64
    • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64
  • SMF FC 10G XFP Module LRM 1310nm 220m For 10 Gigabit Ethernet , OC192 / STM-64

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Aox-3192-LR

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: 10G ενότητα XFP datarate: 10.3G/ps
    Απόσταση: 10KM μήκος κύματος: 1310nm
    DDM/DOM: Ναι Εφαρμογή: Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64



    Ενότητα LRM 1310nm 220m SMF FC 10G XFP για 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Aox-3192-LRM

    Datarate

    10G/ps

    Wavelenth

    1310nm

    Απόσταση

    220M

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    MMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     

    10G XFP LRM 1310nm 220m πολλαπλού τρόπου Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64
     

    Περιγραφή:

     

    Οι ενότητες XFP είναι καυτός-swappable και πρωτόκολλο-ανεξάρτητες. Λειτουργούν χαρακτηριστικά στα near-infrared μήκη κύματος (χρώματα) 850 NM, 1310 NM ή 1550 NM. Οι κύριες εφαρμογές περιλαμβάνουν 10 Gigabit Ethernet, το κανάλι ινών 10 Gbit/s, σύγχρονα  (SONET) σε Oc-192 ποσοστά, τη σύγχρονη οπτική δικτύωση STM-64, το οπτικό δίκτυο μεταφορών το (OTN) έξω-2 10 Gbit/s, και τις παράλληλες συνδέσεις οπτικής. Μπορούν να λειτουργήσουν πέρα από ένα ενιαίο μήκος κύματος ή να χρησιμοποιήσουν τις πυκνές να πολλαπλασιάσουν μήκος κύματος-τμήματος τεχνικές. Περιλαμβάνουν τα ψηφιακά διαγνωστικά που παρέχουν τη διαχείριση που προστέθηκε στα πρότυπα sff-8472.  Οι ενότητες XFP χρησιμοποιούν έναν τύπο συνδετήρων ινών LC για να επιτύχουν την υψηλή πυκνότητα.

    Η ενότητα AscentOptics 10G XFP προσφέρει στους πελάτες ποικίλα 10 Gigabit Ethernet και τις επιλογές συνδετικότητας πακέτο-πέρα-SONET/SDH το (POS) για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 10Gb/s τμηματικός οπτικός πομποδέκτης σύμφωνα με IEEE 802.3ae, ITU-τ G709, και 10G FC.
    • Μη ψυχόμενοι συσκευή αποστολής σημάτων 1310nm DFB και δέκτης φωτοδιόδων ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ
    • Μηχανική διεπαφή XFP με το σύρτη εγγυήσεων και καυτός pluggable
    • Ηλεκτρική διεπαφή υψηλής ταχύτητας XFI
    • 2-wire διεπαφή για τη διαχείριση και το ψηφιακό διαγνωστικό όργανο ελέγχου
    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση < 1="">
    • προηγμένο firmware που επιτρέπει στον πελάτη τις συγκεκριμένες πληροφορίες για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη
    • RoHS υποχωρητικό
    • Κατοικία όλος-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI
    • κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

     

    Εφαρμογές

    • 10GE διακόπτες και δρομολογητές Ethernet
    • 10GE αποθήκευση
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     

    AscentOptics 10G XFP

     

    P/N Ποσοστό στοιχείων Απόσταση Μήκος κύματος MEDIA Συνδετήρας
    Aox-8192-SR 10G/ps 300M 850nm ΚΚ LC
    Aox-3192-LR 10G/ps 10KM 1310nm SM LC
    Aox-3192-LRM 10G/ps 220M 1310nm ΚΚ LC
    Aox-5192-ER 10G/ps 40KM 1550nm SM LC
    Aox-5192-zr 10G/ps 80KM 1550nm SM LC
    Aox-cxxxx-R40 10G/ps 40KM CWDM SM LC
    Aox-cxxxx-R80 10G/ps 80KM CWDM SM LC
    Aox-dxx-R40 10G/ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dxx-R80 10G/ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dtxx-R80 10G/ps 80KM DWDM δυνάμενο να ξορδισθεί CHXX SM LC

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

    Ενότητα LRM 1310nm 220m SMF FC 10G XFP για 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα