5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

πομποδέκτες 1550nm CISCO SFP για SMF/Gigabit Ethernet glc-zx-SMD

πομποδέκτες 1550nm CISCO SFP για SMF/Gigabit Ethernet glc-zx-SMD

    • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD
    • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD
    • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD
    • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD
    • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD
  • 1550nm CISCO SFP Transceivers For SMF / Gigabit Ethernet GLC-ZX-SMD

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Glc-zx-smd-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Συμβατοί πομποδέκτες της Cisco datarate: 1.25Gb/s
    Απόσταση: 80 km Connector: LC
    μήκος κύματος: 1550nm Εφαρμογή: Gigabit Ethernet
    Υψηλό φως:

    cisco fiber transceiver

    ,

    cisco transceiver module

     

    πομποδέκτες 1550nm CISCO SFP για SMF/Gigabit Ethernet glc-zx-SMD

     

     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Glc-zx-smd-α

    Datarate

    1.25Gb/s

    Απόσταση

    80KM

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Gigabit Ethernet

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    -10℃~ +85℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    AscentOptics/ουδέτερος, cOem

     

     


    συμβατός πομποδέκτης 1550nm CISCO για SMF/Gigabit Ethernet glc-zx-SMD
     

    Περιγραφή:

     

    1000BASE-ZX ενότητα πομποδεκτών SFP για SMF, το μήκος κύματος 1550 NM, την εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και την υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC

     

    Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

     

    Εφαρμογές

     

    • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
    • Κανάλι ινών
    • SDH/SONET/ATM
    • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
    • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
    • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    πομποδέκτες 1550nm CISCO SFP για SMF/Gigabit Ethernet glc-zx-SMD

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα