5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικός πομποδέκτης SFP

οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP

οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP

  • οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP
  • οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP
  • οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP
  • οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP
οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Aa1419082-α
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Get Latest Price
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: οπτικός πομποδέκτης SFP datarate: 100Mb/s
μήκος κύματος: Tx1310nm/Rx1550nm πομπός: FP
Connector: LC/SC Εφαρμογή: Γρήγορο Ethernet
Υψηλό φως:

Cisco Ενότητες SFP

,

οπτικών ινών SFP module

 

οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP

 

100BASE-BX10-u BiDi Tx1310/Rx1550nm 10km Nortel

Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

 

 

 

Εφαρμογές

  • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
  • Κανάλι ινών
  • SDH/SONET/ATM
  • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
  • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
  • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

 

Προδιαγραφές:

P/N

Aa1419082-α

Datarate

100Mb/s

Απόσταση

10KM

Μήκος κύματος

Tx1310nm/Rx1550nm

Συσκευή αποστολής σημάτων

FP

Δέκτης

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

MEDIA

SMF

DDM/DOM

ΝΑΙ

Συνδετήρας

LC/SC

Εφαρμογή

Γρήγορο Ethernet

Λειτουργούσα θερμοκρασία

0℃~ +70℃

Ανεφοδιασμός τάσης

3.3V

Πιστοποίηση

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Εμπορικό σήμα

Ουδέτερος, cOem

 

 

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

 

 

οπτικός πομποδέκτης AA1419082 του 100BASE-BX10-u Gigabit Ethernet SFP 0

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8613760245463

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα