5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP+ οπτικός πομποδέκτης

συμβατός SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10GBASE-ER CISCO για SMF SFP-10g-ER

συμβατός SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10GBASE-ER CISCO για SMF SFP-10g-ER

    • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER
    • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER
    • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER
    • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER
    • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER
  • 1550nm 10GBASE-ER CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver For SMF SFP-10G-ER

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: SFP-10g-ER-α

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: SFP+ οπτικός πομποδέκτης datarate: 10G/ps
    Απόσταση: 40 km μήκος κύματος: 1550nm
    Εφαρμογή: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC DDM/DOM: Ναι

     

    συμβατός SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10GBASE-ER CISCO για SMF SFP-10g-ER

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    SFP-10g-ER-α

    Datarate

    10G/ps

    Απόσταση

    40KM

    Μήκος κύματος

    1550nm

    Συσκευή αποστολής σημάτων

    DFB

    Δέκτης

    ΚΑΡΦΙΤΣΑ

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

    Περιγραφή:

     

    SFP+ ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-ER για SMF, 1550 NM, διπλός συνδετήρας LC

    Οι ενότητες AscentOptics 10GBASE SFP+ προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Είναι ένας πιό mallest 10G τύπος

    Υποστηρίξεις 10GBASE Ethernet και OTU2/OUT2e

    Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

    Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

    • 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική σε 802.3ae 10GBASE-ER/EW

    • Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα τύπου 8.5 και 10 Gigabit μικρή «SFP+»

    • 1550nm δροσισμένη συσκευή αποστολής σημάτων EML με TEC, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

    • 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες

    • perating θερμοκρασία περίπτωσης: 0 έως 70 °C

    • κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI

    • Χαμηλής ισχύος κατανάλωση, λιγότερο από 1.5w

    • Προηγμένο firmware επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

    • Η οικονομικώς αποδοτική SFP+ λύση, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

    • RoHS υποχωρητικό

     

    Εφαρμογές

    • Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης
    • Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει
    • Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

     

    Cisco 10G SFP+

     10G SFP+    
    SFP-10G-SR=  SFP-10g-SR-α 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
    SFP-10G-SR-X= SFP-10g-SR-Χ-α εκτεταμένη θερμοκρασία 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
    SFP-10G-LR=  SFP-10g-LR-α 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SMF 10km
    SFP-10G-LR-X= SFP-10g-LR-Χ-α 10GBASE-LR SFP+ 1310nm εκτεταμένη θερμοκρασία SMF 10km
    SFP-10G-LRM= SFP-10g-lrm-α 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm MMF 220M
    SFP-10G-ER= SFP-10g-ER-α 10GBASE-ER SFP+ 1550nm SMF 40KM
    SFP-10G-ZR= SFP-10g-zr-α 10GBASE-ZR SFP+ 1550nm SMF 80KM
    FET-10G FET-10g-α 10G πομποδέκτης διαλυτικών χρώματος υφάσματος, διπλός συνδετήρας LC
    CWDM-SFP10G-xxxx= CWDM-SFP10G-xxxx-α 10GBASE CWDM SFP+ xxxxnm SMF 20KM/40KM/80KM (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     
    DWDM-SFP10G-xx.xx= DWDM-SFP10G-xx.xx-α 10GBASE DWDM SFP+ xx.xxnm SMF 20KM/40KM/80KM CH20-CH59

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    συμβατός SFP+ οπτικός πομποδέκτης 1550nm 10GBASE-ER CISCO για SMF SFP-10g-ER

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα