5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα100g οπτικός πομποδέκτης

Οπτικός πομποδέκτης ER4 100G, ethernet οπτικός ανεφοδιασμός τάσης πομποδεκτών 3.3V

Οπτικός πομποδέκτης ER4 100G, ethernet οπτικός ανεφοδιασμός τάσης πομποδεκτών 3.3V

ER4 100G Optical Transceiver , ethernet optical transceiver 3.3V Voltage Supply

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Acfp-40g-ER4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

 

Οπτικός πομποδέκτης ER4 100G, ethernet οπτικός ανεφοδιασμός τάσης πομποδεκτών 3.3V

 

 

Προδιαγραφή:

 

 
P/N Acfp-40g-ER4
Datarate 40G/ps
Απόσταση 40KM
Wavelenth 4 πάροδος 1270 CWDM 1290 1310 1330
MEDIA SMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας LC
Εφαρμογή δίκτυο μετρό 40G Ethernet/40G
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem
 

 

Περιγραφή: 

 

Δίκτυο μετρό CFP 40G/ps ER4 40G Ethernet/

 

Ο τύπος Γ pluggable (CFP) είναι μια πολλών πηγών συμφωνία για να παραγάγει έναν κοινό τύπο για μετάδοση των μεγάλων ψηφιακών σημάτων. Το γ αντιπροσωπεύει το λατινικό γράμμα Γ που χρησιμοποιείται για να εκφράσει τον αριθμό 100 (centum), όπως τα πρότυπα αναπτύχθηκαν πρώτιστα για 100 συστήματα Gigabit Ethernet.

Οι ενότητες πομποδεκτών AscentOptics 40GBASE CFP είναι καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευές που συνδέουν με έναν λιμένα 40 Gigabit Ethernet CFP του διακόπτη ή του δρομολογητή. Προσφέρουν στους πελάτες ευπροσάρμοστες 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet στα στρώματα πυρήνων και διανομής του κέντρου δεδομένων, της επιχείρησης, και των δικτύων φορέων παροχής υπηρεσιών.


 
 
Εφαρμογές
  • Ράφι που βασανίζει
  • Κέντρο δεδομένων
  • Προϋπόθεση
  • Δίκτυο μετρό
  • Διακόπτης και δρομολογητής
  • πλευρά πελατών 40G Ethernet

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα