5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα100g οπτικός πομποδέκτης

CFP 40G/οπτικός πομποδέκτης Ethernet CP LR4 40G 100G/δίκτυο μετρό

CFP 40G/οπτικός πομποδέκτης Ethernet CP LR4 40G 100G/δίκτυο μετρό

CFP 40G / ps LR4 40G 100G Optical Transceiver Ethernet / Metro Network

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Acfp-40g-LR4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

 

CFP 40G/οπτικός πομποδέκτης Ethernet CP LR4 40G 100G/δίκτυο μετρό

 

 

Προδιαγραφή:

 

 
P/N Acfp-40g-LR4
Datarate 40G/ps
Απόσταση 10KM
Wavelenth 4 πάροδος 1270 CWDM 1290 1310 1330
MEDIA SMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας LC
Εφαρμογή δίκτυο μετρό 40G Ethernet/40G
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem
 

 

Περιγραφή: 

 

Δίκτυο μετρό CFP 40G/ps LR4 40G Ethernet/

 

Ο τύπος Γ pluggable (CFP) είναι μια πολλών πηγών συμφωνία για να παραγάγει έναν κοινό τύπο για μετάδοση των μεγάλων ψηφιακών σημάτων. Το γ αντιπροσωπεύει το λατινικό γράμμα Γ που χρησιμοποιείται για να εκφράσει τον αριθμό 100 (centum), όπως τα πρότυπα αναπτύχθηκαν πρώτιστα για 100 συστήματα Gigabit Ethernet.

Οι ενότητες πομποδεκτών AscentOptics 40GBASE CFP είναι καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευές που συνδέουν με έναν λιμένα 40 Gigabit Ethernet CFP του διακόπτη ή του δρομολογητή. Προσφέρουν στους πελάτες ευπροσάρμοστες 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet στα στρώματα πυρήνων και διανομής του κέντρου δεδομένων, της επιχείρησης, και των δικτύων φορέων παροχής υπηρεσιών.


 
 
Εφαρμογές
  • Ράφι που βασανίζει
  • Κέντρο δεδομένων
  • Προϋπόθεση
  • Δίκτυο μετρό
  • Διακόπτης και δρομολογητής
  • πλευρά πελατών 40G Ethernet

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:


1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα