5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

πομποδέκτης 100G QSFP28

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP+ οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Είναι μια ευχαρίστηση να καθούν επιχειρήσεις με σας. Θα επιθυμούσα να συστήσω αυτόν τον πωλητή.

—— Charlie Becker

Έχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 2 πολύ professional.all προϊόντων έτη πρόστιμου εργασιών στους εξοπλισμούς μας. Σας ευχαριστούμε.

—— Matilda Kendrick

Η καλή ποιότητα, μεγάλος έμπορος, οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένη από τα προϊόντα σας.

—— Jennie παλαιότερη

Είμαι Online Chat Now

πομποδέκτης 100G QSFP28

(10)
Κίνα Συμβατός 100G QSFP28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-LR4 LR4 εργοστάσιο

Συμβατός 100G QSFP28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-LR4 LR4

Συμβατός 100G QSFP28 πομποδέκτης της Cisco, οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-LR4 LR4 Περιγραφή: 100G QSFP28 LR4 είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gbps που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών υποχ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα 100M 100G/CP QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4 εργοστάσιο

100M 100G/CP QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4

100M 100G/CP QSFP + οπτικός πομποδέκτης για 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4 Προδιαγραφή: PN: Qsfp-100g-sr4-α Εμπορικό σήμα: Ουδέτερος: COem Datarate: 100G/ps Απόσταση: 100M Wavelenth: 850nm Λειτουργούσα θερμοκρασί... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Πομποδέκτης LR4 100G QSFP28 ΓΙΑ το ΚΈΝΤΡΟ ΔΕΔΟΜΈΝΩΝ QSFP28 10KM 4CWDM σε SM εργοστάσιο

Πομποδέκτης LR4 100G QSFP28 ΓΙΑ το ΚΈΝΤΡΟ ΔΕΔΟΜΈΝΩΝ QSFP28 10KM 4CWDM σε SM

πομποδέκτης LR4 100G QSFP28 ΓΙΑ το ΚΈΝΤΡΟ ΔΕΔΟΜΈΝΩΝ QSFP28 10KM 4CWDM σε SM Αριθμός μερών AQSFP28-100G-LR4 Όνομα προμηθευτών AscentOptics Τύπος μορφής QSFP28 Ανώτατο ποσοστό στοιχείων 103.1Gbps Μήκος κύματος ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Πομποδέκτης 100M SR4 100G QSFP28 σε OM4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων εργοστάσιο

Πομποδέκτης 100M SR4 100G QSFP28 σε OM4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων

Πομποδέκτης 100M SR4 100G QSFP28 σε OM4 για Ethernet και το κέντρο δεδομένων Περιγραφή: Ένα καλώδιο κορδελλών οπτικής ίνας με έναν συνδετήρα MTP/MPO μπορεί να συνδεθεί με το δοχείο ενότητας QSFP28. Η κατάλληλη ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Συμπαγές SMF 10Km οπτικός πομποδέκτης CWDM QSFP28 100G/CP AQSFP -100G-LR4 εργοστάσιο

Συμπαγές SMF 10Km οπτικός πομποδέκτης CWDM QSFP28 100G/CP AQSFP -100G-LR4

Συμπαγές SMF 10Km οπτικός πομποδέκτης CWDM QSFP28 100G/CP AQSFP -100G-LR4 Περιγραφή: Αυτό το προϊόν είναι μια ενότητα πομποδεκτών 100Gb/s που σχεδιάζεται για τις εφαρμογές οπτικών επικοινωνιών υποχωρητικές σε ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα 100M 100G/οπτικός πομποδέκτης CP QSFP28 για 100G Ethernet, AQSFP28-100G-SR4 εργοστάσιο

100M 100G/οπτικός πομποδέκτης CP QSFP28 για 100G Ethernet, AQSFP28-100G-SR4

οπτικός πομποδέκτης 100M 100G/ps QSFP28 για 100G Ethernet AQSFP28-100G-SR4 Προδιαγραφή: P/N AQSFP28-100G-SR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα UL συμβατός 100G QSFP28 SR4 οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-SR4 της Cisco εργοστάσιο

UL συμβατός 100G QSFP28 SR4 οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-SR4 της Cisco

Συμβατός 100G QSFP28 SR4 οπτικός πομποδέκτης AQSFP28-100G-SR4 της Cisco Προδιαγραφή: P/N AQSFP28-100G-SR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας MTP/MPO Εφαρμογή 100G ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Συμπαγές SMF 100G QSFP + οπτικός πομποδέκτης 100G/CP aqsfp-100g-LR4 10KM εργοστάσιο

Συμπαγές SMF 100G QSFP + οπτικός πομποδέκτης 100G/CP aqsfp-100g-LR4 10KM

Συμπαγές SMF CWDM QSFP + οπτικός πομποδέκτης 100G/ps 1270nm aqsfp-100g-LR4 Περιγραφή: Ο μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable (QSFP ή QSFP+) είναι ένας συμπαγής, καυτός-pluggable πομποδέκτης που χρησιμοποιείται για ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Πομποδέκτης SR4 850nm 100m 100G QSFP28, οπτική χρήση κέντρων δεδομένων ενοτήτων OM4 εργοστάσιο

Πομποδέκτης SR4 850nm 100m 100G QSFP28, οπτική χρήση κέντρων δεδομένων ενοτήτων OM4

100G QSFP28 SR4 850nm 100m οπτικός πομποδέκτης κέντρων δεδομένων 100G QSFP28 ενοτήτων OM4 Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια Μέχρι τα στοιχεία 25.78125Gbps - συνδέσεις ανά κανάλι. MTP... Read More
2017-07-26 17:49:02
Κίνα Πομποδέκτης LR4 1310nm 10km DDM/DOM 100G QSFP28 οπτικές ενότητες SM εργοστάσιο

Πομποδέκτης LR4 1310nm 10km DDM/DOM 100G QSFP28 οπτικές ενότητες SM

Πομποδέκτης LR4 1310nm 10km DDM/DOM 100G QSFP28 οπτικές ενότητες SM Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 4 ανεξάρτητα πλήρης-διπλά κανάλια Μέχρι το ποσοστό στοιχείων 28Gb/s ανά κανάλι Καυτός pluggable τύπος QSFP28 MSA Μετ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Page 1 of 1