5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

συμβατοί πομποδέκτες 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO για SMF qsfp-40g-LR4

συμβατοί πομποδέκτες 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO για SMF qsfp-40g-LR4

    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
    • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4
  • 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO Compatible Transceivers for SMF QSFP-40G-LR4

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
    Μάρκα: Neuter, OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Qsfp-40g-LR4

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 10PCS δίσκος του /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
    Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Όνομα προϊόντος: Συμβατοί πομποδέκτες της Cisco datarate: 40G/ps
    Απόσταση: 10KM Connector: LC
    DDM/DOM: Ναι Εφαρμογή: 40G Ethernet/40G Infiniband


    συμβατοί πομποδέκτες 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO για SMF qsfp-40g-LR4
     

     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N

    Qsfp-40g-LR4

    Datarate

    40G/ps

    Απόσταση

    10KM

    Wavelenth

    1310nm

    MEDIA

    SMF

    DDM/DOM

    ΝΑΙ

    Συνδετήρας

    LC

    Εφαρμογή

    40G Ethernet/40G Infiniband

    Λειτουργούσα θερμοκρασία

    0℃~ +70℃

    Ανεφοδιασμός τάσης

    3.3V

    Πιστοποίηση

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Εμπορικό σήμα

    Ουδέτερος, cOem

     

     

     

     

    Περιγραφή:

     

    ενότητα 40GBASE-LR4 QSFP+ για SMF

     

    Οι ενότητες AscentOptics 40GBASE QSFP+ (μικρός τύπος τετραγώνων Pluggable συν) προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία της υψηλής πυκνότητας 40 επιλογές συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, τα δίκτυα υπολογιστών υψηλής απόδοσης, τα στρώματα επιχειρηματικών πυρήνων και διανομής, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών.

     

     

     

    Εφαρμογές

     

    • 40G Ethernet
    • Το Infiniband διασυνδέει
    • 40G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών
    • Κέντρα δεδομένων

     

     

     

    Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    συμβατοί πομποδέκτες 40GBASE-LR4 QSFP+ CISCO για SMF qsfp-40g-LR4

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα