5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2

Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2

  • Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
  • Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
  • Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
  • Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
  • Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2
Λεπτομέρειες:
Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: SFP-oc48-lr2-α
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντος: Συμβατοί πομποδέκτες της Cisco datarate: 2.488 GBP
Απόσταση: 80 km Connector: LC
μήκος κύματος: 1550nm Εφαρμογή: Oc-48c/STM-16
Υψηλό φως:

Ενότητα πομποδεκτών της Cisco

,

πομποδέκτες cisco SFP

 

Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2

 

 

 

Περιγραφή:

 

Oc-48c/STM-16 pluggable ενότητα πομποδεκτών μακρύς-προσιτότητας (80 χλμ), μήκος κύματος 1550 NM, συνδετήρας LC

 

Ο AscentOptics μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

 

 

 

Εφαρμογές

 

  • Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet
  • Κανάλι ινών
  • SDH/SONET/ATM
  • Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή
  • Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών
  • Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

 

Προδιαγραφή:

 

P/N

SFP-oc48-lr2-α

Datarate

2.488 GBP

Απόσταση

80KM

Μήκος κύματος

1550nm

Συσκευή αποστολής σημάτων

DFB

Δέκτης

ΚΑΡΦΙΤΣΑ

MEDIA

SMF

DDM/DOM

ΝΑΙ

Συνδετήρας

LC

Εφαρμογή

Oc-48c/STM-16

Λειτουργούσα θερμοκρασία

-40℃~ +85℃

Ανεφοδιασμός τάσης

3.3V

Πιστοποίηση

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Εμπορικό σήμα

Ουδέτερος, cOem

 

 

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης
2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση
3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα 
5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

 

 

Oc-48c/πομποδέκτης STM-16 της CISCO συμβατών DOM/DDM SFP-oc48-LR2 0

 
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sales Manager

Τηλ.:: +8613760245463

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα