5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

Πομποδέκτης SFP Tx1.25g Rx1.25g Tx 1490nm Rx 1310nm 20KM PX20+ EPON OLT GPON

Πομποδέκτης SFP Tx1.25g Rx1.25g Tx 1490nm Rx 1310nm 20KM PX20+ EPON OLT GPON

EPON OLT GPON Transceiver SFP Tx1.25g Rx1.25g Tx 1490nm Rx 1310nm 20KM PX20+

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/ Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Epon-olt-1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
P/N: Epon-olt-1 Απόσταση: 20KM
μήκος κύματος: Tx1490nm/Rx1310nm Εφαρμογή: Παθητικά οπτικά δίκτυα το /FTTx Ethernet Gigabit
Media: SMF Connector: SC

 

Πομποδέκτης SFP Tx1.25g Rx1.25g Tx 1490nm Rx 1310nm 20KM PX20+ EPON OLT GPON

 


Προδιαγραφή:

 

P/N Epon-olt-1
Datarate 1.244 Gbit/s προς τα κάτω 1,244 Gbit/s προς τα πάνω
Wavelenth Tx1490nm/Rx1310nm
Απόσταση 20KM
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης APD
MEDIA SMF
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή Παθητικά οπτικά δίκτυα το (EPON) το /FTTx Ethernet Gigabit
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Ενιαία αμφίδρομα στοιχεία ινών - ασυμμετρική TX 1.25Gbps/RX1.25bps εφαρμογή συνδέσεων

δέκτης έκρηξη-τρόπου APD/TIA 1310nm και συνεχής DFB συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1490nm (με WDM)

    Μεταλλική συσκευασία SFP

    0 σε 70oC που λειτουργεί την περιβαλλοντική θερμοκρασία

    Ενιαία οπτική διεπαφή δοχείων Sc υποχωρητική

    Καυτός-pluggable

    +3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    Χαμηλής ισχύος κατανάλωση

    Γρήγορα εγκαθιστώντας χρόνος με την ασυλία στους μακριούς ατμούς CID

    Ψηφοθετημένος έκρηξης έλεγχος δύναμης τρόπου οπτικός

    Συμβατή διεπαφή εισαγωγής στοιχείων LVPECL και παραγωγής

    Έλεγχος αναστοιχειοθέτησης δεκτών LVTTL

    Ο δέκτης LVTTL έκρηξη-δύναμη-ανιχνεύει την ένδειξη

    Η άριστη EMI και χαρακτηριστικά EMC

    Κατηγορία 1 ασφάλεια προτύπου ματιών λέιζερ

    Λειτουργία προστασίας ESD

    RoHs υποχωρητικό

 

 

Περιγραφή:

 

 

 

Το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας 1490nm DFB και έναν ενσωματωμένο οδηγό λέιζερ που σχεδιάζεται για να είναι κατηγορία-1 ασφάλεια ματιών κάτω από οποιοδήποτε ενιαίο ελάττωμα. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει APC και θερμοκρασίας τις λειτουργίες αποζημιώσεων, οι οποίες χρησιμοποιούνται για την κράτηση της οπτικής αναλογίας δύναμης και εξάλειψης έναρξης σταθερής πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.

 

Το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί έναν ενσωματωμένο προενισχυτή τρόπου ανιχνευτών και έκρηξης APD που τοποθετείται από κοινού. Για να παρέχει στο γρήγορα εγκαθιστώντας χρόνο την ασυλία στα μακριά ρεύματα των διαδοχικών ίδιων ψηφίων (CID), ο δέκτης ένα σήμα αναστοιχειοθέτησης που παρέχεται απαιτεί από τον ελεγκτή πρόσβασης μέσων (MAC). Ο δέκτης έχει τη γρήγορη λειτουργία SD, ο αυξανόμενος χρόνος είναι για 5ns, όταν έφθασε το σήμα αναστοιχειοθέτησης, το σήμα SD θα γυρίσουν σε χαμηλό, και ο θόρυβος στο χρόνο φρουράς θα κατασταλθεί.

 

Ο δέκτης περιλαμβάνει την ψηφοθετημένη έκρηξης λειτουργία ελέγχου δύναμης τρόπου οπτική, που συζητά οποιεσδήποτε από μια λαμβανόμενη οπτική δύναμη ONU άμεσα σε ψηφιακό, με μια ώθηση που εισάγεται από το σύστημα. Όταν η αυξανόμενη άκρη της ώθησης που ανιχνεύεται, ο επεξεργαστής DDM αρχίζει μια οπτική μετατροπή δύναμης έκρηξης, το ψηφιακό αποτέλεσμα είναι διαθέσιμο μέσω της διεπαφής DDM μετά από τον οπτικό χρόνο μετατροπής δύναμης έκρηξης. Το πλάτος σφυγμού ώθησης πρέπει να είναι περισσότερο από οπτικός χρόνος εκμετάλλευσης μετατροπής δύναμης.

 

Ένας ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να διακρίνει εισαγμένο το 1310nm ελαφρύ από το 1490 φως παραγωγής NM.

Η μεταλλική συσκευασία εγγυάται την άριστη EMI και τα χαρακτηριστικά EMC, οι οποίες συμμορφώνονται συνολικά με τα διεθνή σχετικά πρότυπα.

 

 

Εφαρμογές:

 

Οπτικός πομποδέκτης για την gigabit-ικανή παθητική οπτική πλευρά δικτύων (EPON) OLT

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Catherine

Τηλ.:: +8615989812967

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα