5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

Ενότητα 20km TX 1.25G/RX 1.25G, Tx1310nm/Rx1490nm πομποδεκτών ONU/ONT SFP GPON

Ενότητα 20km TX 1.25G/RX 1.25G, Tx1310nm/Rx1490nm πομποδεκτών ONU/ONT SFP GPON

ONU / ONT SFP GPON Transceiver Module 20km TX 1.25G / RX 1.25G ,  Tx1310nm  /  Rx1490nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Epon-ont-SFP-γ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

 

Ενότητα 20km TX 1.25G/RX 1.25G, Tx1310nm/Rx1490nm πομποδεκτών ONU/ONT SFP GPON

 

Προδιαγραφή:

P/N Epon-ont-SFP-γ
Datarate TX 1.25G/RX 1.25G
Wavelenth Tx1310nm/Rx1490nm
Απόσταση 20KM
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης APD
MEDIA SMF
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή Παθητικά οπτικά δίκτυα Ethernet Gigabit (GPON) /FTTx
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃~ +85℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

 

 

 

 

Περιγραφή:

 

     η ενότητα πομποδεκτών 1.The EPON ONU SFP σχεδιάζεται για το παθητικό οπτικό δίκτυο το (EPON) 20km Gigabit Ethernet τη μετάδοση. Η ενότητα ενσωματώνει τη συσκευή αποστολής σημάτων έκρηξη-τρόπου 1310nm και το δέκτη συνεχής-τρόπου 1490nm.
     2.The το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ 1310nm FP και ένας ενσωματωμένος οδηγός λέιζερ του BM που σχεδιάζεται για να εκτελέσει την πολύ μικρή έκρηξη επιτρέπει/θέτει εκτός λειτουργίας το χρόνο καθυστέρησης. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει επίσης το ψηφιακό APC και θερμοκρασίας κύκλωμα αποζημιώσεων, το οποίο χρησιμοποιείται για την κράτηση της οπτικής αναλογίας δύναμης και εξάλειψης έναρξης σταθερής πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.
     3.The το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί μια ενσωματωμένους φωτοδίοδο και έναν προενισχυτή καρφιτσών 1490nm InGaAs που τοποθετούνται από κοινού. Έχει τη λειτουργία που δείχνει σήμα-ανιχνευμένη τη δέκτης θέση (ενεργός υψηλός).
Ένας ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να χωρίσει το φως εισαγωγής 1490nm και το φως παραγωγής 1310nm.

 

 

Εφαρμογές:

 

Οπτικός πομποδέκτης για px-20 gigabit-ικανά παθητικά οπτικά δίκτυα (EPON)

 

faq

 

Q1. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;

Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.

Q2. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για το προϊόν;

Α: Αρχικά ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.

Αφετέρου αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.

Τρίτον ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.

Τέταρτον τακτοποιούμε την παραγωγή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sally

Τηλ.:: +8618475465767

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα