5/F, οικοδόμηση Α, βιομηχανικό πάρκο Feiyang, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, Κίνα, 518101
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΠομποδέκτης GPON

οπτικός Transceivr ενιαίος συνδετήρας Sc ινών 1.25G PX20+ EPON SFP OLT

οπτικός Transceivr ενιαίος συνδετήρας Sc ινών 1.25G PX20+ EPON SFP OLT

1.25G PX20+ EPON SFP OLT Optical Transceivr Single Fiber SC Connector

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen, Κίνα
Μάρκα: AscentOptics/Neuter, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Epon-olt-1

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 50.000 τεμάχια / μήνα
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

 

 

 

οπτικός Transceivr ενιαίος συνδετήρας Sc ινών 1.25G PX20+ EPON SFP OLT
 

Προδιαγραφή:

 

 

Εφαρμογές

 

  • Οπτικός πομποδέκτης για την gigabit-ικανή παθητική οπτική πλευρά δικτύων (EPON) OLT PX 20+
  •  
P/N Epon-olt-1
Datarate 1.244Gbit/s προς τα κάτω 1,244 Gbit/s προς τα πάνω
Wavelenth Tx1490nm/Rx1310nm
Απόσταση 20KM
Συσκευή αποστολής σημάτων DFB
Δέκτης APD
MEDIA SMF
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή Παθητικά οπτικά δίκτυα Ethernet Gigabit (GPON) το /FTTx
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα AscentOptics/ουδέτερος, cOem

 

Περιγραφή:

 

ο πομποδέκτης 1.The EPON OLT σχεδιάζεται για την gigabit-ικανή παθητική οπτική μετάδοση δικτύων (EPON). Η ενότητα ενσωματώνει τη συσκευή αποστολής σημάτων συνεχής-τρόπου 1490nm DFB και το δέκτη έκρηξη-τρόπου APD 1310nm.

 

2.The το τμήμα συσκευών αποστολής σημάτων χρησιμοποιεί ένα λέιζερ υψηλής αποδοτικότητας 1490nm DFB και έναν ενσωματωμένο οδηγό λέιζερ που σχεδιάζεται για να είναι κατηγορία-1 ασφάλεια ματιών κάτω από οποιοδήποτε ενιαίο ελάττωμα. Ο οδηγός λέιζερ περιλαμβάνει APC και θερμοκρασίας τις λειτουργίες αποζημιώσεων, οι οποίες χρησιμοποιούνται για την κράτηση της οπτικής αναλογίας δύναμης και εξάλειψης έναρξης σταθερής πέρα από τη θερμοκρασία και τη γήρανση.

 

3.The το τμήμα δεκτών χρησιμοποιεί έναν ενσωματωμένο προενισχυτή τρόπου ανιχνευτών και έκρηξης APD που τοποθετείται από κοινού. Για να παρέχει στο γρήγορα εγκαθιστώντας χρόνο την ασυλία στα μακριά ρεύματα των διαδοχικών ίδιων ψηφίων (CID), ο δέκτης ένα σήμα αναστοιχειοθέτησης που παρέχεται απαιτεί από τον ελεγκτή πρόσβασης μέσων (MAC). Ο δέκτης έχει τη γρήγορη λειτουργία SD, ο αυξανόμενος χρόνος είναι για 5ns, όταν έφθασε το σήμα αναστοιχειοθέτησης, το σήμα SD θα γυρίσουν σε χαμηλό, και ο θόρυβος στο χρόνο φρουράς θα κατασταλθεί.

 

4.The ο δέκτης περιλαμβάνει την ψηφοθετημένη έκρηξης λειτουργία ελέγχου δύναμης τρόπου οπτική, που συζητά οποιεσδήποτε από μια λαμβανόμενη οπτική δύναμη ONU άμεσα σε ψηφιακό, με μια ώθηση που εισάγεται από το σύστημα. Όταν η αυξανόμενη άκρη της ώθησης που ανιχνεύεται, ο επεξεργαστής DDM αρχίζει μια οπτική μετατροπή δύναμης έκρηξης, το ψηφιακό αποτέλεσμα είναι διαθέσιμο μέσω της διεπαφής DDM μετά από τον οπτικό χρόνο μετατροπής δύναμης έκρηξης. Το πλάτος σφυγμού ώθησης πρέπει να είναι περισσότερο από οπτικός χρόνος εκμετάλλευσης μετατροπής δύναμης.


5.An ο ενσωματωμένος WDM συζευκτήρας μπορεί να διακρίνει εισαγμένο το 1310nm ελαφρύ από το 1490 φως παραγωγής NM.

Η μεταλλική συσκευασία εγγυάται την άριστη EMI και τα χαρακτηριστικά EMC, οι οποίες συμμορφώνονται συνολικά με τα διεθνή σχετικά πρότυπα.

Στοιχεία επικοινωνίας
Ascent Optics Co.,Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Sally

Τηλ.:: +8618475465767

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα